Jump to content

Heung

Turk Topluluğu Moderator
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

About Heung

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

1926 profile views
 1. Değişiklikler Beklenen beceri hatalarını (istemci sunucu ile senkronize olmadığında yapılan iptal/sıfırlama) ve beklenmedik hataları daha iyi ayırt etmemizi sağlamak için beceri iptal etme davranışını ayarlandı. Bir fragment yığını bittiğinde Kaotik Jeneratör kullanıcı arayüzündeki envanterde yeni öğenin konumunu doğru şekilde göstermeyen bir hata düzeltildi. İttifak üyesi kaldırma/çekme işlemlerinin oyuncuyu doğru bir şekilde güncellememesine neden olan bir hata düzeltildi. İttifak kullanıcı arayüzü artık doğru bir şekilde güncellenecek ve istemcinin klan/ittifak verileri bölgeye tekrar girmek zorunda kalmadan güncellenmelidir. Beceri menzili kontrol davranışı daha da geliştirildi; tutarsız menzil davranışı olan parti buff'ları (örneğin Sacrifice) söz konusu olduğunda, hangisini doğru bir şekilde uygulayacağını bilmiyordu ve bazı senaryolarda yanlış davranmasına neden oluyordu. Bu daha belirgin bir şekilde davranması için elden geçirildi, bu yüzden bundan sonra karışıklık (ve dolayısıyla gereksiz hoşgörü) olmamalıdır. Ayrıca, diğer taraftan, belirli beceriler de bu tür senaryolarda nasıl davranılacağını kesin olarak bildiğinden daha az başarısız olmalıdır. Klan katkılarının birikim yöntemi bildirimi düzeltildi; daha önce bazen bir önceki yönteme güncellendiğini bildirirdi (örneğin serbestten otomatik moduna geçiş yapıldığında, "serbest olarak değiştirildiğini" bildiriyordu). Parti arama sistemi güncellendi. Gösterilen verileri (örneğin sınıf simgeleri için yanlış ırk) ve yanlış sayfalandırma varsayılanları içeren birkaç küçük hata düzeltildi. Seviye aralığı kontrolleri düzeltildi. Parti talepleri (yani bir partiye katılmak isteyen oyuncu) getirildi. Düzgün görüntülenmeyen hatalar düzeltildi. Kaos Zindanı etkinliği öğelerinin taşınmasına izin verildi. Beceri iptali davranışı iyileştirildi; istemci gecikmesi durumunda resmi sunucularda nasıl davrandığını daha dikkatli taklit eder. Bir görevi döndürmeye hazır olduktan sonra artık gereksinimler karşılanmadığında oluşan bir görev hatası düzeltildi. Buff'ların menzil kontrolleri iyileştirildi, resmi sunuculardaki gibi menzile dayalı parti buff'larına durumsal HP/MP yenileme uygulandı.
 2. Değişiklikler Eğim tespitinde geri atarken görevlerin sıfırlanmasına neden olan bir hata düzeltildi. Eşya veya aksesuar yükseltmelerini ön izlemek artık bir ücret gerektirmiyor ve aksesuar yükseltmesinde ön izlemek artık bu ücreti kullanmıyor. Ek olarak, söz konusu aksesuarlar olduğunda, artık potansiyel olarak başarısız olamazlar (evanterinizi kontrol ettiğinizde eşyayı bug'a sokmaz).
 3. Light Elemental Stone materyalinin düşme şansı %100 değildir
 4. Değişiklikler Bazı becerilerin savaş komutanları tarafından kullanıldığında zaman zaman başarısız olmasına neden olan bir sorun düzeltildi. Bazı düzensiz yerlere tırmanırken yanlış algılamayı düzeltmek için sunucu tarafında eğim denetimleri iyileştirildi. Geri atmanın oyuncuları (görsel olarak) nesnelerin içine sokmasına neden olan bir hata düzeltildi.
 5. Değişiklikler Önceki yamanın neden olduğu, oyuncuların düşük eylem alanlarında yanlış (görsel olarak) hareket etmesine neden olabilecek bir hata giderildi. Bu aynı zamanda diğer oyuncuların sıkça sıfırlanan yürüme / koşma animasyonlarını da düzeltmelidir.
 6. Değişiklikler Oyuna giriş yaparken veya başka bir bölgeye girerken, bölge kullanıcı listesi (sohbet yoluyla) artık hata vermemelidir. "Kaymayı" azaltmak için ince ayarlarla hareket duyarlılığı eskisi gibi benzer bir şekilde geliştirildi.
 7. I am afraid but the answer is no If a king joins or is elected while being a member of the clan that owns the castle, their access to the castle is lost. However, if I recall correctly, there is no problem when a king is already in the clan that wins CSW.
 8. Değişiklikler Parti çerçevelerindeki oyuncu isimleri sınıf simgesinin sağına hizalanacak şekilde düzeltildi (bundan önce altındaydı). Klanlar artık bozulabilir. Yeni parti komutanı özelliği için destek sağlandı. Parti liderlerine otomatik olarak "komutan" rolü atanır. Komutanlar bu rolü diğer oyunculara kendi parti çerçevelerine sağ tıklayarak verebilirler. Komutanlara, kendi partilerini koordine etmek için yeni bir bar sunuldu. Komutanlar öncelikli bir hedefi işaretlemek için bu yeni becerileri kullanabilir (önceden işaretlenmiş bir hedefi işaretlemek işareti kaldıracak). Ayrıca partinin ne yapmasını istediklerini belirtmek için uyarılar göndermek için de kullanabilirler (ör. "Geri çekil").
 9. Değişiklikler Sunucu ve istemci USKO 2.233 ile senkronize edildi. İletişim sorunlarına neden olabilecek bir hata düzeltildi. Bundan dolayı oyun sunucusuna bağlanırken bazen zaman aşımına uğruyordu. Farklı satıcı bildirimleri eklendi. Zaten bir bölgeyi yüklerken (ör. etkinlik kaydı bittiğinde ışınlanmak) başka bir bölgeye zorla ışınlanmak, istemcinin çökmesini engellemek için yüklemeyi bitirene kadar ışınlanmayı geciktirecektir. Kısa bir süre sonra duyurusunu yapacağımız birkaç etkinliğe destek sağlandı.
 10. Değişiklikler Postada uygulanan tutarsız mektup sınırı düzeltildi. Son 50 okunmamış ve son 50 okunmuş mektubunuz artık her zaman kullanılacak. Cospre giyme etkileşimleriyle ilgili uzun zamandır devam eden görsel sorunlar giderildi. Artık diğer oyuncuların ekranlarında görsel olarak her zaman aynı olacaksınız. Delos'a yeniden giriş yaptığınızda, bayraklar o an kaleyi tutan klanın sembolünü artık doğru şekilde gösterecektir Daha fazla bilgi vermesi / alâkalı olması için birkaç pelerin değişikliği hatası güncellendi. Bazı etkinliklerde (ör. Kaos Zindanı) oyuncuların parti oluşuturmasına izin veren bir hata düzeltildi.
 11. Heung

  Clan management

  The only way to transfer the leadership of a clan is to get both the leader and an assistant online. Regarding the issue you have with your laptop, please, add the ApexKO installation folder to your antivirus program's exception list and reinstall. Running the client "as Administrator" may help as well.
 12. Assuming that by wall-hacking you mean the use of 3rd party programs, I can assure you that what happens in the video has nothing to do with the use of additional software and, as a matter of fact, this can happen to every player.
 13. Heung

  Ugrade to +2

  Hey, Dragon, There is no published exact success rate when it comes to upgrading accessories to (+2). It is only known that the rate is HIGH. You can find more information about upgrade rates by clicking here.
 14. Eleştiriniz için teşekkür ediyorum. Peki, attığınız bağlantı hakkında konuşacak olursak, sizce tam olarak nasıl çevirmemiz gerek?
 15. Değişiklikler Delos'ta sağda bulunan iç kapıdan ve Lunar savaşındaki kapıların birinden geçiş düzeltildi. Lunar savaşında ulus kamplarından çıkma sorunu düzeltildi. Resmi sunucularda uygulanmadığı için MP hasarı stat uygulaması kaldırıldı (ancak, bazı silahlar resmen bu stat setine sahiptir - sadece hiçbir şey yapmaz). Görünmez oyuncularda artık görünmez olduktan sonra başka bir oyuncudan gelen saldırı görünmezliği bozmaz. Bu, yüksek ping'e sahip görünmezlik becerisini kullanan oyuncular için bir sorundu, çünkü saldırgan hala onu görebiliyordu (gecikmeden dolayı) böylece bir sonraki saldırı hemen görünmezliği bozuyordu. Şu andan itibaren, sunucuyla ilk önce iletişim kuranla taraf tutuyoruz, çünkü gördüğümüz gibi, bazı şeylerin karmakarışık olmasına neden olabiliyor.
×
×
 • Create New...