Jump to content

Heung

Turk Topluluğu Moderator
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Heung

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

1484 profile views
 1. Değişiklikler Postada uygulanan tutarsız mektup sınırı düzeltildi. Son 50 okunmamış ve son 50 okunmuş mektubunuz artık her zaman kullanılacak. Cospre giyme etkileşimleriyle ilgili uzun zamandır devam eden görsel sorunlar giderildi. Artık diğer oyuncuların ekranlarında görsel olarak her zaman aynı olacaksınız. Delos'a yeniden giriş yaptığınızda, bayraklar o an kaleyi tutan klanın sembolünü artık doğru şekilde gösterecektir Daha fazla bilgi vermesi / alâkalı olması için birkaç pelerin değişikliği hatası güncellendi. Bazı etkinliklerde (ör. Kaos Zindanı) oyuncuların parti oluşuturmasına izin veren bir hata düzeltildi.
 2. Heung

  Clan management

  The only way to transfer the leadership of a clan is to get both the leader and an assistant online. Regarding the issue you have with your laptop, please, add the ApexKO installation folder to your antivirus program's exception list and reinstall. Running the client "as Administrator" may help as well.
 3. Assuming that by wall-hacking you mean the use of 3rd party programs, I can assure you that what happens in the video has nothing to do with the use of additional software and, as a matter of fact, this can happen to every player.
 4. Heung

  Ugrade to +2

  Hey, Dragon, There is no published exact success rate when it comes to upgrading accessories to (+2). It is only known that the rate is HIGH. You can find more information about upgrade rates by clicking here.
 5. Eleştiriniz için teşekkür ediyorum. Peki, attığınız bağlantı hakkında konuşacak olursak, sizce tam olarak nasıl çevirmemiz gerek?
 6. Değişiklikler Delos'ta sağda bulunan iç kapıdan ve Lunar savaşındaki kapıların birinden geçiş düzeltildi. Lunar savaşında ulus kamplarından çıkma sorunu düzeltildi. Resmi sunucularda uygulanmadığı için MP hasarı stat uygulaması kaldırıldı (ancak, bazı silahlar resmen bu stat setine sahiptir - sadece hiçbir şey yapmaz). Görünmez oyuncularda artık görünmez olduktan sonra başka bir oyuncudan gelen saldırı görünmezliği bozmaz. Bu, yüksek ping'e sahip görünmezlik becerisini kullanan oyuncular için bir sorundu, çünkü saldırgan hala onu görebiliyordu (gecikmeden dolayı) böylece bir sonraki saldırı hemen görünmezliği bozuyordu. Şu andan itibaren, sunucuyla ilk önce iletişim kuranla taraf tutuyoruz, çünkü gördüğümüz gibi, bazı şeylerin karmakarışık olmasına neden olabiliyor.
 7. Değişiklikler Geri kalan PK ödülleri yeni sisteme eklendi; Bifrost sandığı sadece Bifrost etkinliği aktif iken alınabilir. Ultima sandığı sadece Ultima etkinliği aktif iken alınabilir. UTC sandığı sadece UTC etkinliği sırasında Plwitoon'un ölümünden sonra alınabilir. İçindeki eşyaları kendi başınıza bulmak zorundasınız, ancak hiçbirini kaçırmanızı istemediğimizi söyleyebiliriz Unutmayın, bu sandıklardan gelen bazı eşyalar satılabilir, diğerleri ise alınıp satılamaz olabilir (zırhlar ve silahlar söz konusu olduğunda) Bifrost etkinliği yeniden etkinleştirildi. Web sitesinde belirtilen zamanlarda aktif olacaktır. Ultima etkinliği ayarlandı. Etkinlik artık Ultima'nın doğmasına 30 dakika kala başlıyor ve toplamda bir saat sürüyor. Savaşlarda hapis ve gardiyan kalelerinde çarpışma tespiti düzeltildi. NOT: Kale kuşatma ve Lunar (+ istila) savaşlarını canlandırmak için CSW ve Lunar War sandığı üzerine çalışıyoruz
 8. Heung

  jr achieve

  Winning Juraid Mountain once will trigger it and you will get your achievement
 9. Değişiklikler Bu hafta sonu için (18/03/2019 tarihine kadar) NPC üzerinden Klan Irkını değiştirme özelliği yeniden etkinleştirildi. NOT: Bu hafta sonu boyunca sadece BİR kez ırk değiştirebilirsin, tekrar değiştirmek için fazladan ödeme yapmaya çalışmak hiçbir şeye yol açmaz. NP tüccarından alınan belirli eşyaların gir çık yapmadan üstüne takılamaması ile ilgili bir sorun düzeltildi. Artık NP tüccarından satın alınan eşyaları NPC'ye tam fiyatla geri satabilirsiniz. Bu, yanlışlıkla eşya alan oyunculara yardımcı olacaktır. Kurian'ın devil lanetlerinin buff'ları artık saldırı ağacı becerilerine de uygulanıyor. PK aktivitelerini arttırmak için otomatik geçici NP etkinlikleri eklendi. Yeni PK ödül sistemi eklendi; Bu sistem, oyuncuları Ronark Land'da PvP'ye katıldıkları için (buna katılım, öldürmek, yardım etmek veya ölmek) "PK sandıkları" ile ödüllendirecek. Sandıklar Moradon'daki [VIP Manager] Juliane'de değiş tokuş edilebilir ve çeşitli ganimetlere sahiptir - içlerinde herkes için bir şeyler var. Bu haftaki sürümde yalnızca "temel" PK sandığının eklendiği görülüyor. Önümüzdeki hafta yayınlanacak sürümde, PvP’ye katıldığınızda aldığınız sandık türünü değiştirecek PK etkinlikleri olacak. Şu anda aşağıdaki türleri sunduk: Bifrost, Ultima ve Under the Castle. Her biri türüne özgü ganimetlerin yanı sıra, temel sandıkla da bazı ortak noktalara sahiptir.
 10. Değişiklikler Yenilenen [NP merchant] oyuna eklendi. Gösterilen fiyatlar NP şeklindedir (Aylık NP DEĞİL!). Mağazadaki tüm eşyalar KALICI OLARAK alınıp satılamaz (ancak, hesabınızdaki karakterler arasında [Inn Hostess] aracılığıyla paylaşılabilir). Juraid Mountain başarı gereksinimleri azaltıldı. Eski high-class silahlar (ör. Mirage Dagger, Shard, Exceptional Shard, Chitin ve Chitin Shell) için (+21)'e kadar yükseltme etkinleştirildi. Ronark Land'de bulunan Balrog ve Booro yaratıklarına (+8) high-class eşyaları eklendi. Ultima görevinden alınan Tears of Karivdis artık alınıp satılamaz. Tüm iksirler resmi sunuculardaki gibi fiyatlandırıldı. Kurian yeniden işlendi: Kurian'lar artık resmi sunuculardaki gibi ayarlandı. 1 saatlik Oreads (mor peri) artık görevi tamamladıktan sonra otomatik olarak değiştiriliyor.
 11. Everything you said seems logical but you did not realise that equpping 2 or more parts of Rosetta/Holy Knight armor gives you Defense Ability bonus. In the first picture you have 4 parts of Holy Knight armor equipped. We'll ignore the boots, the gloves and the Krowaz helmet as they are used in the second scenario as well. The Holy Knight Mage Robe (+7) has 147 defense ability while the Holy Knight Mage Pants (+7) have 130. On top of this, you get 35 Defense Ability as bonus from using 4 parts of the same kind of armor (The Krowaz helmet does not have bonus Defense Ability because it's an only piece of this type). 147 + 130 + 35 = 312 In the second picture you have 2 parts of Holy Knight armor and 2 parts of Rosetta armor. Once again we'll ignore the boots, the gloves and the helmet BUT let's not forget that these 2 pieces of Holy Knight armor (gloves and boots) give 25 Defense Ability as bonus. The Rosetta Mage Robe (+9 Reverse) has 142 Defense Ability while the Rosetta Mage Pants (+9 Reverse) have 125 Defense Ability. In addition to this, since you've used 2 parts of Rosetta, you get bonus 25 Defense Ability. Let's calculate, shall we? 25 + 142 + 125 + 25 = 317 If we subtract these two numbers, we get 5 WHICH is the exact difference in your defence between the second and the first picture. I hope it's been sorted out for all of you!
 12. Değişiklikler Noel süsleri kaldırıldı ve Moradon'daki tüm karlar temizlendi. Kapalı kapılardan ve yakındaki duvarlardan geçmeye karşı sunucu tarafında daha kapsamlı duvar hile koruması sağlandı. Bu, özellikle, oyuncuların Delos'ta (CSW sırasında olsun veya olmasın) bunu kötüye kullanmasını önler ve biz oyunun mevcut resmi temelli çarpışma mantığı tarafından çok iyi ele alınmayan diğer yönlerini daha iyi korumak için bunu kullanacağız (ör. belirli savaş alanlarını korumak için). Bunu kötüye kullanırsanız hesabınızın yasaklanacağını unutmayın. Oyun dosyalarını duvar hilesi kullanmak için değiştirmek kötüye kullanmanın somut bir örneğidir. Bu nedenle birinin yasaklanması kimseye sürpriz olmamalıdır. Yapmayın.
 13. Değişiklikler Savaş ve istila sırasında NP kazancı diğer NP değişikliklerine göre azaltıldı. Oyuncunun kullanamaması gereken bazı beceriler için daha kapsamlı kontroller sağlandı. Bu daha önce düzeltilmişti, ancak bu düzeltme biraz kötüydü diyebiliriz - artık bizim tarafımızdan elle müdahaleye gerek kalmadan uygulanmaktadır. Bu değişiklik sonucuyla meydana gelen HP/MP Maestro iksirlerinin başarısız olma sorunu düzeltildi. Dark Knight Mace'nin anti-iyileştirme özelliğinin diğer alakasız vakaların (örneğin kartopu kullanmak) başarısız olmasına neden olan bir hata düzeltildi. Debuff dahil olduğu belirli durumlarda, scrolların görsel olarak düzgün bir şekilde kaldırılmamasına neden olan bir hata düzeltildi. Bazı debuffların çok sıkı zamanlama gerektiren belirli durumlarda istemsizce uzatılmasına neden olan bir hata düzeltildi. Klandan ayrılırken, klan bildirimleri herhangi bir ilgili mesaj ya da (görsel) olmadan /ClanNotice kullanarak kaldırılabilir. Aylık sıralama ödülleri, artık ay sonundan 5 gün öncesine kadar doğru bir şekilde kullanılabilir. Bu, amaçlanan son kullanma davranışı ile eşleşir. Undying scrolların art arda kullanılmasını önlemek için artık küçük bir bekleme süresi vardır. Giriş yaptıktan sonra geri alım listesindeki etkinlik eşyaları artık kaldırılacak. Noel etkinliği bitti. Tüm Noel etkinliği eşyaları kaldırıldı. Tek kullanımlık/kullan-at e-posta adresleri artık forumda veya web sitesinde yeni hesaplar veya e-posta değişiklikleri için kullanılamaz (mevcut e-postalar şimdilik iyi, ancak gelecekte bunları da geçersiz kılabiliriz). Trolün yanı sıra, bunu aktif olarak uygulamamızın diğer önemli nedeni, onları sık sık kullanan oyuncuların, hesaplarını kullan-at e-posta adresiyle oluşturdukları ve kullan-at e-posta hesabına artık erişemediklerinden hesap bilgilerini değiştiremedikleri için, bize gelip e-posta adreslerini sıfırlamamızı isteme zorunda kalmalarıdır.
 14. Sevgili Apex halkı, Herkesin 21 Aralık'tan bu yana sürmekte olan Noel ve Yeni Yıl etkinliğinden zevk aldığını umuyoruz. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, bu etkinliğin de bir sonu var. Etkinlik 14 Ocak Pazartesi günü bitecektir, bu nedenle sizi mümkün olduğunca daha fazla tadını çıkarmaya teşvik ediyoruz! Etkinlik sona erdiğinde, aşağıdaki eşyalar karakterlerinizden kaldırılacaktır: Undying Scroll Red Potion Blue Potion Duration Item DC premium (1 günlük) WAR premium (1 günlük) EXP premium (1 günlük) Offline Merchant (1 günlük) Darkness Weapon Voucher (3 günlük) Kırdırılmış Darkness silahlar (+11) Lütfen kullanma şansınız varken bu eşyaları kullanın. Size eğlenceli ve adil bir oyun diliyoruz, Apex ekibi
 15. Sevgili Apex halkı, Bugün yeni bir yılın başlangıcı ve Apex ekibi olarak hepinize mutlu yeni bir yıl diliyoruz! Bugün yapacağımız şeyler Apex'in temelini oluşturacak. Kişisel olarak size bir darbe gibi olabileceğini biliyoruz ama herkes eşit derece etkilenecektir. İşte gelecekteki güncellemelerin bazıları: 1. Karakterinize ilerleme sağlamak için NP mağazasına donanım ekleyeceğiz (LP ile değil NP ile satın alınabilecek). 2. Aylık sıralama tahtasında (en fazla 200'e kadar, değişime tabi olabilir) olanlara daha fazla ödül vererek, sadece oynayarak daha fazla oyuncuyu (ve daha fazla yeni gelen oyuncuları) şımartacağız. 3. Haftalık sıralama tahtası da ekleyeceğiz, ki bu da sizi bir miktar donanım ile ödüllendirmek için kullanılacak. 4. Belirli zamanlarda NP etkinliği başlatarak, Ronark Land'ı etkinliklerden sonra (ve durgunluk süreleri boyunca) hızla (yeniden) doldurarak PK'yı daha kolayca aktif hale getirebileceğiz. 5. PK ödüllerinin çalışma şeklini değiştireceğiz; Basitçe PK sayesinde, alabileceklerini daha renkli hale getirmek için olacak özel etkinlikler ile, sürekli ve rastgele donanımlar elde edebileceksiniz. 6. Irkları dengede tutmaya daha fazla özen göstererek, gün boyunca size daha fazla rekabet ve etkinlik sunmamıza izin veren bir ortam yaratabileceğiz. 7. Aylık sıralamada "madalyalarını en son almış olan kişi" sırasından ziyade aylık sıralamaya göre, mevsim ve sezon turnuvalarıyla bile uğraşabiliriz. Bu güncellemeler bir kerede gelmeyecek ve bazıları diğerlerinden daha geç gelecek, ancak bunun size Apex'i nereye götürmek istediğimize dair net bir görüş vereceğini umuyoruz ve bunun size 2019'da dört gözle bekleyeceğiniz bir şey vermesini umuyoruz! Habersizler için, yaptığımız şey şudur: 1. Herkesin NPsi 90% azaltıldı. 2. Herkesin bağışlanmış NPsi 90% azaltıldı. 3. Klanların seviye yükseltme koşulları azaltıldı. 4. Pelerinlerin maliyeti düşürüldü (yeni Castellan pelerinleri hariç). 5. Moradon, El Morad Castle ve Luferson Castle'daki madalya satıcıları kaldırıldı. NOT: Daha önce satın alınan madalyalar kaldırılmayacaktır, istediğiniz gibi saklamakta veya değiştirmekte özgürsünüz. İçtenlikle, Apex takımı
×
×
 • Create New...