Jump to content

schizaku34

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. There is Visa , Mastercard , american express
 2. I invested 70 Turkish Lira into "ininal card". I wanted to recharge Apex points as $10 package selection but I came up against error such as "Forbidden Card Issues". What should I do?
 3. @MERET teşekkür ederim dostum.
 4. ben ininal kartıma 70 tl para yükledim 10$ lık kc çekicem bilgilerimi giriyorum ancak "forbidden card issues" hatası ile karşılaşıyorum ne yapmam gerek acaba ?
 5. 2 gündür oyundan beni chatten kışkırttığınız yetmiyormuş gibi hala burda laf yarışıyorsun .
 6. sonuçta küfürü yazan ben değilim değilmi ? yinede yönetimin cezalandırma biçimini doğru bulmuyorum.
 7. Aşağılayacak Allahın kulu yokmu ? . Ah ah keşke alsaydım ss ama artık çok geç sizi Allaha havale ediyorum hadi iyi günler.
 8. Herkese iyi günler dilerim öncelikle , Olaya Direk Giriyorum , 2 gün önce "Rome" clanın party sine girdim ve aşağılayıcı tavırları yüzünden sinirlendim ve party'den çıktım ardından boss kestim chaos baal +6 dropu düştü bu adamlar 2 gündür bana oyun içinden sürekli olarak hakaret ve tacizde bulunuyorlar "Hırsız , Şerefsiz vb." . Buna rağmen hiç bir şikayette bulunmadım . En sonunda oyun içerisinde küfür ettiğim gerekçesiyle Gm_Eos beye şikayette bulunup beni 24 saat oyun içinde mutelediler . Gm_eos elinde kesin bir kanıt olmadan chatten bir küfür yazdığıma dair kanıt olmadan nasıl muteleyebiliyorsun ? -qodLayn
 9. It's not born in eslant please fix it .
 10. püü apexko bitmiş
 11. need attacker gm come please
 12. GM PLEASE HELP SO HARD -qodLinEEEEEEEE
×
×
 • Create New...