Jump to content

Eos

Turk Topluluğu Moderator
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Eos

 1. Eos

  GM_Eos Dikkatine.

  Bir kısıtlama zaten mevcut, bu her an değişebilir, ama bunu görmekten rahatsız oluyorsanız, ismin sol tarafında bulunan kutucuğa tıklayarak o kişiyi engeleyebilirsiniz, böylece o kişinin yazdığı hiç bir şeyi (letter dahil) görmezsiniz, /chatblock "isim" komutu da aynı şekilde çalışmakta, o kişinin engelini kaldırmak için, /chatblock yazıp, listede o kişinin ismini bulup tiki kaldırıp o kişiyle iletişime tekrardan izin verebilirsiniz.
 2. Eos

  Patch notes (19/11/2018)

  Değişiklikler CZ & RLB'deki Koruma Kulelerinin menzili ve hasarı arttı. Telafi eşyalarının süresi 7 güne uzadı (5ten) ve hepsinin depolanması sağlandı.
 3. Eos

  Patch notes (10/11/2018)

  Değişiklikler Cadılar Bayramı etkinliği artık devre dışı bırakıldı. Katıldığınız için teşekkürler. Bowl artık daha az gecikmeli olacaktır. Kral bildirimleriyle ilgili bir hata düzeltildi. Artık "Ulusal tanıtım" komutu yerine (giriş ekranında Kral mesajlarının ayarlanması) bildirimleri doğru şekilde gösterecektir. [Güncelleme] Cadılar Bayramı etkinliği görevleri ve değiş tokuş yoluyla alınan eşyalar artık giriş yaptıktan sonra otomatik olarak kaldırılacak.
 4. Eos

  Patch notes (03/11/2018)

  Değişiklikler Aylık sıralama ödülleri, gelecekte, 5 gün olacak (ayın ilk 3 gününden). Bu artık (daha önce yanlış olan) oyun içindeki eşya açıklamasıyla eşleşiyor. Bu kuponu istediğiniz zaman ayın son 5 gününe kadar kullanabileceksiniz. Bu, önceki ayların ödülleri için geçerli değildir; Her zaman ödüllerin ayın ilk 3 günü sürmesini amaçladık, duyurduk ve açıkladık. Satıcı tezgahları artık depolayabileceklerinden daha fazlasını listeleyemez. Bundan dolayı meydana gelen herhangi bir zararın iadesi olmayacağını unutmayın. Yüksek trafik alanlarındaki (çoğunlukla Ronark Land) NPC/canavarların oluşturulmasının bozulmasıyla ilgili bir hata düzeltildi. [Düzeltme] Holy Animor (+13)'ün etkin istatistiklerinin +14'ten biraz daha yüksek olmasıyla ilgili bir hata düzeltildi. Eşya açıklaması gelecekteki bir istemci yamasında güncellenecektir.
 5. Eos

  Patch notes (01/11/2018)

  Değişiklikler [Cadılar Bayramı Sandıkları]'ndaki Darkness Silah kuponları için Kötü Şans koruması uygulandı. Açtığınız her sandık, bir Darkness Silah kuponu alma garantili olana kadar olasılığınızı artıracaktır, bu yüzden bir tane alırsanız tamamen şansa bırakılmayacaktır (sadece zamanı belirlenecektir, "alıp almayacağınız" değil). [Cadılar Bayramı Sandıkları]'ndan elde edilen çeşitli eşyalardaki son kullanma süresi 24 saate arttırıldı. [Cadılar Bayramı Sandıkları]'ndan [Blessed Upgrade Scrolls] ve [Reverse Item Strengthen Scrolls] kaldırıldı (telafi etmek için diğer düşme oranlarının bir miktarı biraz arttı). [Güncelleme] Darkness Mace'in anti-iyileşme etkisi artık iyileştirmenin 1:1'i kadar hasar verecektir (iyileşme miktarının yarısından arttı).
 6. Eos

  Patch notes (31/10/2018)

  Değişiklikler Önümüzdeki birkaç gün için, Cadılar Bayramı istilacılarını öldürmekten daha fazla [Elma Şekeri] alacaksınız. Aynı zamanda, artık durgunluktan sonra yok olacaklar, yani hala yapabilirken onları öldürün! Rebirth artık günlük/haftalık/aylık görevleri sıfırlamayacak. Kurian'ın "Rush" becerisi takip eden casusları artık sıfırlamayacak. Tipik olarak, hareket kabiliyetleri/ışınlanmalar onları adil bir oyun alanı sağlamak için sıfırlar, ancak bu savaş esnasında (ve esas olarak düşman hedeflere) kullanıldığı için, bunun Blink, Descent, vb. beceriler ile aynı olduğunun düşünülmesi için gerçek bir neden yok. Sunucu çökmesi düzeltildi.
 7. Eos

  Patch notes (21/10/2018)

  Değişiklikler Statülerin doğru sırada güncellenmesini sağlamak için tüm bölge statü güncellemeleri artık sıraya alınacak. Bu da, bazen görsel olarak gösterilmeyen çevrimdışı satıcı tezgahları gibi olağandışı durumları (duraklama kurulumu, oyuncunun ortaya çıkmasından önce gönderildiği için) ve bu tür bir sorunun diğer varyasyonlarını düzeltir. Sunucunun bir taramayı yavaşlatmasına ve bir süre sonra erken kesintiye yol açamasına neden olan çevrimdışı satıcı tezgahları ile ilgili bir hata düzeltildi. Geçerli istemci ile eşleşmesi için sunucu tarafı saldırı gecikme hesaplaması güncellendi. Bu da, bazı silahlarla R saldırılarının "hasar vermemesini" giderir. Yanıp sönen oyuncular artık parti ışınlanmalarına dahil edildi. Ölü oyuncular artık parti ışınlanmalarına dahil değil. Oyuncular, artık bir oyuncuya tıkladıktan sonra NPC'lerle etkileşime geçmeye devam edebilir.
 8. Eos

  Patch notes (19/10/2018)

  Değişiklikler Apex Puanı yüklemeyi ilk denediğinizde, Power-Up Store artık "İşlem iptal edildi" hatasını vermeyecek. Yükleme yapılırken ödeme bilgileri sayfasındayken, istemci artık "Komut dosyası başarısız oldu" hatası vermemelidir.
 9. Eos

  Patch notes (18/10/2018)

  Değişiklikler İstemci tarafından çok sayıda veri alındığında meydana gelen bir kilitlenme hatası düzeltildi (örn. Moradon imar). Büyük verilerin sıkıştırılmayıp, normalden çok daha fazla ağ trafiğine neden olan bazı durumlar düzeltildi. Hatalı Blink'ler (düşük kare hızıyla oynarken olduğu ortaya çıkan) artık daha iyi işleniyor ve istemciye "Başarısız Blink" raporu gönderilmeyecektir (normal hatanın aksine "<beceri> başarısız oldu").
 10. Eos

  Patch notes (17/10/2018)

  Değişiklikler Drain (yüzde) hedef başına 60 saniyede sadece bir kez kullanılabilir, yani kimin kullanacağına bakılmaksızın, tek bir canavara (ya da NPC'ye) 60 saniyede sadece 1 drain kullanılabilir. Bu da, oyuncuların drainlerinin, hala değerliyken, etkinliğini kötüye kullanmak için (ör. Ultima'da) gruplar oluşturmasını engellemeyi amaçlıyor. İstemcide uygulanmalarından önce, debuffların iyileştirilmesiyle ilgili kalan sorunlar düzeltildi. Bu, debuffların (ör. Divide Armor) "yapışmasına" ve yeniden giriş yapmadan/bölge değiştirmeden görsel olarak sona ermemesine neden oluyordu. İstemciye gereksiz yere gönderilen hatalı verilerle ilgili bir hata düzeltildi. Hareket gecikmelerini en aza indirgemek için hareketle daha iyi hizalamak için toplu paket gecikmesi azaltıldı. Işınlandıktan sonra görsel 'sıçramaların' önlenmesi için gerekli önlemler alındı. Canavar görevi ödülü için ırk kısıtlaması kaldırıldı. Bu da, Ultima'yı öldürüp ödülü almak için ırk değiştiren oyuncuların durumu gibi senaryoları önlemeyi amaçlıyor. Canavarın konumu oyuncudan olağandışı bir şekilde daha yüksekte olduğu düşünülüp kutunun erişilemez olmasına yol açan bir hata düzeltildi.
 11. Eos

  Patch notes (16/10/2018)

  Değişiklikler Debufflar istemciye uygulanmadan önce artık iyileştirilemez. Bu, debuffların (ör. Divide Armor) "yapışmasına" ve yeniden giriş yapmadan/bölge değiştirmeden görsel olarak sona ermemesine neden oluyordu. Bunu sürekli takip etemkte ve yeniden üretmekte yardımcı olan Sick'e özel teşekkürler. Küplenmiş hedefler artık herhangi bir alan becerisinden (AoE) etkilenemez.
 12. Eos

  Patch notes (15/10/2018)

  Değişiklikler Çeşitli verilerin belirli durumlarda bütün oyunculara gönderilmemesine neden olan bir hata düzeltildi. Bu da, ölüm bildirimlerinin herkese gösterilmemesi nedeniyle doğrudan sorumluydu. Sersemletme, yavaşlatma ve yarıda kesmelere azalan getiriler eklendi. Ardışık isabet davranışını incelemeye devam edeceğiz ve gerektiğinde düzelteceğiz, ama sersemletme/yavaşlatma/yarıda kesmelerin kısa bir süre içersinde birden çok kez isabet etmesini durdurmakta yardımcı olmalıdır, ki bunun temel hayal kırıklığı kaynağı olduğuna inanıyoruz. Rezistansların çok önemli olduğunu unutmayın, bu yüzden çok kez sersemlerseniz veya yavaşlarsanız, daha fazla yıldırım rezistanslı (sersemletmeler için) veya buz rezistanslı (yavaşlatmalar için) donanıma sahip olmaya çalışmalısınız.
 13. Eos

  Patch notes (07/10/2018)

  Değişiklikler Özel bir eşyanın süresi dolduğunda istemcinin çökmesine neden olan bir hata düzeltildi. Çeşitli yükseltmeler için "eşleşme yok" hataları düzeltildi: Pontus Belt Pontus Pendant Taurus Ring Gecikme sorunlarına gelince, önümüzdeki birkaç günde gerçekleşmesi gereken kurulumu alabildiğimiz anda başka bir sağlayıcıya geçeceğiz. Umarım yeni sağlayıcı ile oyuncular tutarlı ve dengeli bir pinge sahip olacaktır ve sonra yama ile kalan sorunlara odaklanabiliriz.
 14. Eos

  Suggest newbie articles

  You can find it in the same topic if you search more. Reverse Upgrade - 45% Reverse Upgrade + Tears of Karivdis - 65%
 15. Eos

  player defeat player bug

  Thank you for reporting. Admins are already aware of this bug and they are working on it.
 16. Eos

  Item basma oranları

  Merhaba, Bu konuda tüm eşya yükseltme oranlarını bulabilirsin.
 17. Eos

  Pontus Belt upgrades

  Thank you for reporting. Please be patient, it will be fixed soon.
 18. If you can't open Power-Up Store even after downloading the latest patch. You have to open Internet Explorer, go to Options > Internet Options > Advanced > Restore advanced settings > Reset, then close all tabs, log in and try to open PUS. Son yamayı yüklemenize rağmen Power-Up Store'yi açamıyorsanız. Internet Exploreri açıp, bu adımları takip edin Seçenekler > İnternet Seçenekleri > Gelişmiş > Gelişmiş Ayarları Geri Yükle > Sıfırla yaptıktan sonra bütün pencereleri kapatıp, oyuna girip PUS'u açmayı deneyin.
 19. Eos

  PUS Offline?

  You have to open Internet Explorer, go to Options > Internet Options > Advanced > Restore advanced settings > Reset, then close all tabs, log in and try to open PUS again. Just try it and tell me if it worked.
 20. Eos

  Patch notes (20/08/2018)

  Değişiklikler Satın alım tüccarlarında Apex Puanı kuponlarının (KC) aranabilir olmama sorunu düzeltildi. mgame bunun nasıl çalıştığını değiştirdi, bu yüzden önceden satın alım tüccarlarına ekledğilimiz her şey muhtemelen düzeltilmesi gerekiyor. Apex Puanı kuponlarımız bunlardan biriydi, ama eminim başkaları da vardır. Battle Hero kanatlarının istemcide görünmemesiyle ilgili bir hata düzeltildi. Bunlar özel oldukları için (bankanıza koyabilmenize olasılık sağladık, resmi olarak mümkün değil), mgame'nin değişiklikleri bunları da etkiledi. [Düzeltildi] Tüm debuffların (örneğin sersemletmeler & yavaşlatmalar) normal oranlar yerine 100% sabit bir oran kullanmasına neden olan bir hata düzeltildi. [Düzeltildi] Draki'nin Kulesinin tüm [Draki Sertifikası] yığınlarını aldığı bir hata düzeltildi. mgame bu eşyayı artık bir sarf malzemesi olarak görüyor gibi görünüyor (parşömenler gibi). Bunlar farklı davranıyor. Bunun başka hiçbir eşyaya olmadığını kontrol ediyoruz. [Düzeltildi] Okçuluk becerileri izin verilen maksimum mesafede artık başarısız olmayacak. Bu yeniden başlatmayla tamamen düzelecektir, ancak şimdilik sorun olmamalıdır. [Düzeltildi] Rogue'nin görünmezlik & lupine eyes becerileri artık aralıklı olarak başarısız olmayacak. [Düzeltildi] [Blessed Item Upgrade Scroll] (+6'ya 100% oran) parşömenini kulanarak yükseltmeyi denemek, artık "eşleşmiyor" hatasıyla sonuçlanmayacak. [Düzeltildi] Wirinom/Garges'in R saldırıları "doğru yöne bakmama veya hedef çok uzakta" hatalarıyla başarısız oluyor. [Düzeltildi] Belirli aksesuarları yükseltmeye çalışmak (Ring of the Felankor) "eşleşmiyor" hatasıyla sonuçlanıyor. [Düzeltildi] Belirli <selfname> UTC silahlarını reverse yükseltmeye çalışmak "eşleşmiyor" hatasıyla sonuçlanıyor.
 21. Eos

  Turk People insult // racist

  Peki bir oyundan başlayıp bu konulara kadar nasıl varabiliyorsunuz? Altı üstü bir oyun, eğlenmek veya zaman geçirmek için oynanan bir oyunu nasıl bu kadar abartıp bu konulara gelebiliyorsunuz ben anlayamıyorum... GAREZ'e son olarak 7 günlük mute attım, bundan sonra devam ederse ilk cezası 1 günlük ban olacaktır, ayrıca bu sadece GAREZ için geçerli değil, normal chatten ırkçılık içeren hakaretler veya aileye karşı edilen küfürlere 1 gün muteden başlayıp, o kişi hakaret etmeye devam ettikçe artan cezalar olacaktır.
 22. Eos

  A new addition to the team!

  Welcome to the team! 🙂
 23. Eos

  Turk People insult // racist

  Büyük ihtimalle resmi hizliresim'e yükleyip paylaşmışsın, hizliresim Türkiye hariç hiç bir ülkede açılmadığı için resmi göremiyoruz, resmi farklı bir site üzerinden bize ulaştırabilir misin?
 24. Eos

  >BANN<

  Merhaba, Önemli bir sebep olmadan sınırsız ban atılmaz, o yüzden sınırsız banı olan kişilerin banlarının kaldırılması için ikna edici bir delil gerekli. Yani ban affı sadece belirli durumlarda çıkartılır.
 25. Eos

  Gm_Eos un adaletsizliği

  Küfürü eden aynı zamanda sensin, "bende" demişsin yani aynı şeyi seninde söylediğini belirtmişsin. Eğer birinin ne dediğini görmek istemiyorsan, oyun içinde bulunan /chatblock komutunu kullanarak, yazdığını görmek istemediğin kişileri blocklayabilirsin. Ayrıca küfürü NEREDE ve NASIL kullandığınıza dikkat edin.
×