Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Eos

Türk Topluluğu Admin
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

About Eos

 • Rank
  Game Master

Recent Profile Visitors

2950 profile views
 1. Geç değil, hiç gelmiyor... Gördüğüm kadarıyla öldükten yaklaşık 10 saniye sonra başarısız olduklarını belirten yazı görünüyor sadece. Yapabileceğimiz tek çıkarım şu ki, o an yaşanan gecikmeden dolayı yüksek ihtimalle karakterin aslında senin gördüğün noktada değil ve bu sebepten dolayı da sana rahatlıkla vurabiliyor.
 2. Değişiklikler Aslında başarılı olan becerilerin göz ardı edilmesine neden olan beceri davranışı için çeşitli düzeltmeler uygulandı. Bu düzeltmeler deneyseldir ve istenmeyen yan etkilere neden olabilir, herhangi bir sorun fark ederseniz lütfen bize bildirin! Devre dışı bırakılan görev ilerlemelerinin sahne arkasında hala saymaya devam etmesiyle (ve nitekim teknik olarak sizi ödüller için uygun hale getirmesiyle) ilgili bir sorun düzeltildi. Bu kimseyi doğrudan etkilemedi, ancak devre dışı bırakılan görevler her ne zaman yeniden etkinleşirlerse belirli oyuncular iç
 3. Anlaşılan o ki resmi sunucuda bunun denemesini hiç yapmamışsınız, emin olun becerilerin orijinal çalışma şekli budur, resmi sunucuda da becerileri beklemeden kullanmaya çalışırsanız başarısız olursunuz.
 4. Merhaba, Beast Hiding (75) becerisi hariç belirttiğiniz diğer tüm beceriler resmi sunucudaki ile aynı şekilde çalışıyor. Her beceri arasında belirli bir bekleme süresi olduğu için, art arda beklemeden 2 beceriyi kullanamamanız gayet normal. Beast Hiding becerisinde de rakibin hedefinden çıkmama sorununu gidermek için böyle bir düzenleme yapılmıştı.
 5. Kurallarda 3 karakterle susturulduktan sonra yeni karakter ile gelip bunu yapmaya devam etme hakkınız olduğunu da yazmıyor. Aldığınız cezalardan ders çıkarmak yerine bunu suistimal etmeye devam ettiğinizi için farklı bir yola başvurduk Ayrıca kuralların başında şöyle bir cümle geçiyor:
 6. Eos

  Ban

  Merhaba, Ronark Land Beast slotundaki oyuncuların üzerine birden fazla kez Dark Knight çektiğiniz için 3 günlüğüne karaktere erişiminiz engellendi.
 7. Merhaba, Kurallara aykırı bir durum olmadığı için bir işlem uygulayamıyoruz. Mektup sistemi de iki kişinin kendi aralarında iletişim sağlamasına yarayan özel mesajlaşma yöntemi olduğu için, alttaki kurallar geçerlidir. En basit şekilde /chatblock özelliğini kullanarak kişiyi engelleyip, size PM veya mektup göndermesini önleyebilirsiniz.
 8. Düşman geldiği için de o tarafa doğru kaçmış olabilirler, dediğim gibi elimizde net bir kanıt olmadan cezalandıramayız, fakat uyarı yapılacaktır ve tekrarlanırsa cezalandırılacaktır, konuyu da şimdilik kapatıyorum.
 9. Bakıyorum fakat bir şey ifade etmiyor. https://i.hizliresim.com/NdK6Dw.jpg Burada da canavarı öldürmeye çalıştıklarını görüyorum, o esnada ne yaşandığını bilmeden yargılamamız mümkün değil ne yazık ki.
 10. Merhaba, Delil yetersizliğinden dolayı ne yazık ki bir işlem yapamayız. Olayın yaşandığı anı görebileceğimiz bir video kaydı ulaştırabilirseniz veya oyundaki bir GM'den olayı gözlemlemesini rica ederseniz kişi cezalandırılabilir.
 11. Değişiklikler Knight Royale düzeltildi ve yeniden etkinleştirildi. Oyuncular artık CZ'den doğru bir şekilde atılacak, bu sorun CSW sırasında ve normalde bölgede kalmak için yetersiz NP'ye sahip oyuncularda gözlemleniyordu. Sunucu başından bu yana okunan mektuplar artık yeniden doğru bir şekilde silinebilecek. NPC'de kullanılan CONT Recovery parşömenleri artık yalnızca yakın zamanda terk edilen klanlardan NP geri verecektir. Bu bir klandan ayrılmadan önce NPC'de bu parşömeni kullanan oyuncuların şikayetlerini azaltmak içindir. Önceden, eski klanlardan ayrılırken,
 12. Değişiklikler Bir savaş başladığında, CZ'deki oyuncular artık otomatik olarak doğrudan savaş alanına ışınlanacak. Öte yandan savaş sona erdiğinde, istilacılar ve hala savaş alanında olanlar CZ'ye geri ışınlanacak. Topluluk geri bildirimlerine uygun olarak, Pazar günü boss etkinliğinde ortaya çıkan Ultima güçsüzleştirildi. Oyun yöneticileri tarafından, klan transferinde bir hata yaptıktan sonra açıkça ırk transferi amacıyla verilen parşömenler artık takas edilemeyecek ve 24 saat içinde silinecektir. Son zamanlarda bazı kişiler, yönetim ekibinden ellerinden gelen her şek
 13. Unfortunately your apology was not accepted.
 14. Değişiklikler Yeni eşyalar yayınlandı! Hepa silahları artık üretilebilir, exceptional silahlardan biraz daha iyidir. NOT: Exceptional Hepa silahları YAYINLANMADI, sadece "normal" Hepa silahları yayınlandı. Bir Hepa silahı üretmek için gerekenler: 1x Hepa yapmak istediğiniz silah (+1) (örn. Raptor (+1), Hepa Raptor (+1) yapmak için kullanılır) 2x Advanced Leather (eşya parçalama, PK Koleksiyon Yarışları ve PK sandıkları (sezon 3) üzerinden elde edilebilir) 5x Decoration Jewel (eşya parçalama ve PK Koleksiyon Ya
×
×
 • Create New...