Eos - ApexKO Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

Eos

Türk Topluluğu Admin
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

About Eos

 • Rank
  Game Master

Recent Profile Visitors

2093 profile views
 1. Merhaba, Hazırlık aşamasında olduğunu daha önce duyurmuştuk ve bugün bununla ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz bir konu da yayınlandı.
 2. Eos

  Web Site Problemi

  Merhaba, Bildirdiğiniz için teşekkürler, mevcut sorunun farkındayız, durum yöneticilere iletildi ve en kısa sürede düzeltilmeye çalışılacaktır. NOT: Hepsinin kaynağı aynı sorun olduğu için konularınız birleştirildi.
 3. Sevgili Apex halkı, <selfname> eşya değiştirme parşömenleri artık Power-Up Store'dan satın alınabilir. Kullanımı basittir: Anvile, değiştirmek istediğiniz parşömeni ve <selfname> eşyasını koyun ve yükseltme işlemini başlatın. İyi eğlenceler! ~ Apex Gaming Ekibi
 4. Eos

  küfür

  Gerekli işlem uygulandı. Teşekkürler.
 5. Eos

  küfür

  Gerekli işlem uygulandı. Teşekkürler.
 6. Eos

  küfür

  Gerekli işlem uygulandı. Teşekkürler.
 7. Eos

  küfür

  Gerekli işlem yapılmıştır.
 8. Merhaba, Videoda kişi seni 5li okla öldürmüyor bile, o 5li okun hasarı bir önceki ölümünden kalmış. Videonun daha ilk saniyesinde dikkat ettiysen sağda hasarlar duruyor ve senin altında yeniden doğma efekti görünüyor ve sonra 2 tane tekli ok sıkıp seni öldürüyor. Küfürlerle ilgili de bu alıntımı okuyabilirsiniz. Sonuç olarak burada ters bir durum yoktur ve tartışmaya başladığınızı gördüğüm için konuyu kapatıyorum.
 9. Eos

  Küfür

  PM'ler aracılığıyla sözlü tacize izin verilir, eğer herhangi bir kişi başka birisi tarafından sözlü taciz altında kalırsa, söz konusu kişiyi "/chatblock" özelliğini kullanarak engelleyebilir. Birini sözlü olarak açıkça kötülemeye (ör. genel/shout sohbeti, satıcı sohbeti, kral bildirimi vb.) izin verilmez ve uzunluğu tamamen GM'lerin takdirine bağlı olan bir susturulma cezasına neden olur. Bu duruma karşılık verip vermemek sizin elinizdedir. Karşılık verecekseniz yine aynı kurallar geçerlidir.
 10. Eos

  Hesap Kapatılması

  Hesap adı veya karakter adı verirseniz yardımcı olabiliriz.
 11. Eos

  küfür

  Gerekli işlem uygulandı, teşekkürler.
 12. Eos

  Küfür

  Gerekli işlem uygulandı. Teşekkürler.
×
×
 • Create New...