Jump to content

KOCABABA

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

About KOCABABA

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 2. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ SELL // +11 Fire Garges Aztec Staff // +3 Glass Belt // Cheap Fast Selling / pm me /
 3. Selling +11 Fire Garges Staff // +3 Glass Belt //
 4. Yeah @TukeOP Critical Point full off.
 5. Dual Weapon Damage Bug, Left hand %100 anti defance damage absorbed. M. İnterpreter help me @MERET Bug edit close please @Aesteris , @twostars help me. I thank you for your contributions APEXKO user MERET, TukeOwnz, IDARTANYAN GOOD LUCKS
 6. u full item play and u submit report deleted new item reward/winning advantages. but new users ????
 7. O zaman biraz bizde birşeylerden bahsedelim APEXKO 'nun para için her güncellemeyi, yeniliği istediği gibi kullanan vaktinde el altından kayıtlarla sabit item ve kullanıcıları öne geçirecek öğeleri satan, dağıtan topluluk oyunuyla bir bağ kurdurmanıza gerek yok eğer bir bağ kurmak istiyorsanız JAPAN Knight Online Official, Korea Knight Online Official, Malaysia Knight Online Official ile bağ kurmanız çok ama çok daha hoş olur. Ayrıca bifrost, ve ultimaya laf etmişsiniz ama sizler zaten itemlerini kasmış sadece pk amacındaki insanlarsınız yeni gelen kullanıcılar nasıl item kasıp sizlerle adilce savaşabilir ? eğer bu etkinlikler kaldırılacaksa yada değiştirilecekse, yerine yeni etkinlik getirilecekse vesaire öncelikle bizzat düşünülmesi gereken tek başına oyunu oynayan kullanıcılar ve yeni kayıt olan kullanıcılardır. Ayrıca kuriana / porutuya zayıflatma istemişsin ama zaten kurian ve porutu en zayıf halinde, bence asıl nerflenmesi gereken ilk job berserker warriorlardır. ben istersen sana yada sizlere kurianın, porutunun önceki halinden bahsediyim 1= staminası bitmezdi, sınırsız bir staminaya sahipti 2= her skili yüzde yüz tutma oranına sahipti 3= transformation aktif iken anger dahil bütün hasarları katlanırdı anger hasarı bugünki gibi 1090 değil 3500idi. 4= Magic Power statından tam verim alıyordu / Hasar düşürülmesi mevcut orana vakıf değilim. 5= Drakeler ve Smashlarda Sol elindeki silahların etkisi mevcuttu yani %60 ile %270 hasarı düşürülmüş durumda 6= Drakeler Ard Arda birikiyordu yani Ardışık olarak farklı drakeleri ard arda kullanırsanız hepsinin hasarı aktifdi bugün bir drake sınırı var ve ard arda farklı drake hasarları birikip aktif olamıyor. 7= 60 level Skilinin sekme şansı çok ama çok daha azdı 8= Zırhlarınız yandığında %100 Hasar artışı mevcuttu 9= Master 20 Skili divide Armor bugünki gibi kolaylıkla ekarte edilemiyordu. 10= Transformation skilinin bozulması çok ama çok daha zordu 11= Skillerinde Colddown mevcut değildi. ve daha sayamadığım aklıma gelmeyen nice zayıflatma çalışmaları ve örnekleri. bence kurumsal, yetkili, etkin merci olmak özellikle resmiyete sahip olmak her kullanıcının özellikle pwnd gibi kullanıcıların arzusu için bir oyunu şekillendirmek değildir. bazı kullanıcılar klanlarının, topluluklarının ve kendi çıkarlarını gözeterek geriye kalan userları düşünmeyerek bencilce kendisi için değişiklik istiyor, bekleyebiliyor. Her zaman arzumuz herkese eşit bir oyunda her zaman eşitçe oynayabilmek, rekabet edebilmektir . bence kullanıcıların yorumlarını ve isteklerini kendi düşünceleriniz karşısında biraz askıya alınız sayın oyun görevlileri ve yönetimi, özellikle kendiniz nasıl daha EŞİT, rekabetçi ve aktif bir oyun oynama platformu sunabiliriz diye düşünebilirsiniz. Lütfen bencilce kendi çıkarlarınızı düşünerek ve arkadaşlarınızın çıkarlarını düşünerek APEXKO kullanıcılarını mağdur ettirmeyiniz.
 8. Buying // Elf Ring +0, +1, +2, +3 // Buying // Dextery Draki A.S.S or S.S.S or S.S.A // Buying // Warrior Chitin Shell Set +11 Reverse // Buying // +11 Reverse Cold-Hearted Dagger // +11 Reverse Dark Vane // +11 Reverse Sherion // Buying // +11 Reverse Hanguk Sword // +11 Reverse Deep Scar // +11 Reverse Giga and Javana Axe //
 9. Buy +7 +8 +9 all baal +9 hell breaker, +9 exp hepa iron impact +9 spear of the murky waters +8 +9 tooth +9 eagle eyes +8, +9 windforce dex a.s.s draki pendant, +3 flame ring +8 +9 garges or all krowaz staff +3 heros valor, +3 warrior earring +3 diamond ring. Selling +3 Dual Platinium Earring +2 String Of Skulls +0 Ring Of The Felankor +0 Roc, all tears of karivdis, all +6 blessed %100 upgrade scroll and all scroll, all accessory.
 10. go go 24 november need event please hot days.
 11. Need Event Black Friday Please 24.11,2017 need apexko events drop rate, chaotic generator event, sell store event, pus event, upgrade rate event need good lucks. thanks you.
 12. Selling items. Sell +9, +11 Reverse Warrior Krowaz Set, Sell +9 +11 Reverse Warrior Dragon Set, Sell +9 +11 Reverse Rogue Mythrill Set, Sell +3 Dual Platinum Earrings Sell +2 +3 String of skulls Sell +3 Dual Secret Silver Earring Sell +11 Reverse Undefetable Molok Sell +11 Aztec Molok Buying İtems. Buy +11 Reverse Chaos,Bombastic,Undefetable Baal Buy +11 Reverse Restricted Diet, Lousy Picpocket,Bombastic Giant,Undefetable Windforce Buy +10, +11 Castellan Determined Decision Bow Buy +11 Rogue Krowaz Armor Set Buy +3 Silver Earrings Dual Buy +3 Dual Legionnare Band. Good Lucks.
 13. Forum Köşeleri ve Piyasa ? ben hayatımda hiç piyasa için uğraşmadım bilen bilir. forumda konu altına damlayan sen ? benden vs isteyen sen ? sen beni kesebileceğine inanıyor musun ?
×
×
 • Create New...