KOCABABA - Apex Gaming Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

KOCABABA

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

About KOCABABA

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

913 profile views
 1. Aresde wolfwalley olarak bulabilirsiniz beni.
 2. kardeş lag ve görüntü kayması diyecekler ama apaçık tbl keşke video alsaydın bunun örnekleri ile yüzlerce kez karşılaştım.
 3. İlgilenen oldu mu ?
 4. u full item play and u submit report deleted new item reward/winning advantages. but new users ????
 5. O zaman biraz bizde birşeylerden bahsedelim APEXKO 'nun para için her güncellemeyi, yeniliği istediği gibi kullanan vaktinde el altından kayıtlarla sabit item ve kullanıcıları öne geçirecek öğeleri satan, dağıtan topluluk oyunuyla bir bağ kurdurmanıza gerek yok eğer bir bağ kurmak istiyorsanız JAPAN Knight Online Official, Korea Knight Online Official, Malaysia Knight Online Official ile bağ kurmanız çok ama çok daha hoş olur. Ayrıca bifrost, ve ultimaya laf etmişsiniz ama sizler zaten itemlerini kasmış sadece pk amacındaki insanlarsınız yeni gelen kullanıcılar nasıl item kasıp sizlerle adilce savaşabilir ? eğer bu etkinlikler kaldırılacaksa yada değiştirilecekse, yerine yeni etkinlik getirilecekse vesaire öncelikle bizzat düşünülmesi gereken tek başına oyunu oynayan kullanıcılar ve yeni kayıt olan kullanıcılardır. Ayrıca kuriana / porutuya zayıflatma istemişsin ama zaten kurian ve porutu en zayıf halinde, bence asıl nerflenmesi gereken ilk job berserker warriorlardır. ben istersen sana yada sizlere kurianın, porutunun önceki halinden bahsediyim 1= staminası bitmezdi, sınırsız bir staminaya sahipti 2= her skili yüzde yüz tutma oranına sahipti 3= transformation aktif iken anger dahil bütün hasarları katlanırdı anger hasarı bugünki gibi 1090 değil 3500idi. 4= Magic Power statından tam verim alıyordu / Hasar düşürülmesi mevcut orana vakıf değilim. 5= Drakeler ve Smashlarda Sol elindeki silahların etkisi mevcuttu yani %60 ile %270 hasarı düşürülmüş durumda 6= Drakeler Ard Arda birikiyordu yani Ardışık olarak farklı drakeleri ard arda kullanırsanız hepsinin hasarı aktifdi bugün bir drake sınırı var ve ard arda farklı drake hasarları birikip aktif olamıyor. 7= 60 level Skilinin sekme şansı çok ama çok daha azdı 8= Zırhlarınız yandığında %100 Hasar artışı mevcuttu 9= Master 20 Skili divide Armor bugünki gibi kolaylıkla ekarte edilemiyordu. 10= Transformation skilinin bozulması çok ama çok daha zordu 11= Skillerinde Colddown mevcut değildi. ve daha sayamadığım aklıma gelmeyen nice zayıflatma çalışmaları ve örnekleri. bence kurumsal, yetkili, etkin merci olmak özellikle resmiyete sahip olmak her kullanıcının özellikle pwnd gibi kullanıcıların arzusu için bir oyunu şekillendirmek değildir. bazı kullanıcılar klanlarının, topluluklarının ve kendi çıkarlarını gözeterek geriye kalan userları düşünmeyerek bencilce kendisi için değişiklik istiyor, bekleyebiliyor. Her zaman arzumuz herkese eşit bir oyunda her zaman eşitçe oynayabilmek, rekabet edebilmektir . bence kullanıcıların yorumlarını ve isteklerini kendi düşünceleriniz karşısında biraz askıya alınız sayın oyun görevlileri ve yönetimi, özellikle kendiniz nasıl daha EŞİT, rekabetçi ve aktif bir oyun oynama platformu sunabiliriz diye düşünebilirsiniz. Lütfen bencilce kendi çıkarlarınızı düşünerek ve arkadaşlarınızın çıkarlarını düşünerek APEXKO kullanıcılarını mağdur ettirmeyiniz.
 6. go go 24 november need event please hot days.
 7. Need Event Black Friday Please 24.11,2017 need apexko events drop rate, chaotic generator event, sell store event, pus event, upgrade rate event need good lucks. thanks you.
 8. arkadaş son iki ekran görüntüsünde tbl.
 9. KOCABABA

  BoomBox Tokatlama

  Ölüyorum Sen Boxumu kestin daha neler, iddiasına varım o vs ben varken tekrar olursa seni full can keser. 1.3:) pokesi oynuyordur pokesi
×
×
 • Create New...