Jump to content
Panel sayfamızda bulunan Download linklerini görebilmeniz için hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. ×

ROAR

Members
 • Posts

  130
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1043 profile views

ROAR's Achievements

Advanced Member

Advanced Member (3/3)

 1. Oyundaki bu kod işi yeterince saçma ve artık kaldırılmalı. Yeni gelen oyunculara düz bir şekilde non-trade itemleri ve 1 haftalık pusu direk verilmeli.
 2. bu postu hortlatıp durmayın.. Doruk' un morali bozuluyordur amk
 3. serverde çok aç ve ağlayan adam dolu, adamlar internet faturasını ödemek ve tavuk döner yemek için oynuyor ve stafla tek attıkları yetmezmiş gibi yinede ağlıyorlar.
 4. uskoda tormentli 1pt mageyi tek warrior tek echoyla kesiyorum ama biz konuşmuyoruz dimi hasar düşük diye
 5. içinize giren asas 3 magenizi kesebiliyorsa bu sizin itemlerinizden kaynaklı olabilir mi 10 gb verip dual fr alıyorsunuz belt olarak lbol siz istiyorsunzu ki hasarımız o kadar yüksek olsun ki o adam içimize giremesin bunun yerine iron belt ya da ske belt almayı deneyin.
 6. fake hesapla konu açmışlar sjsj :d
 7. mage staff +10k damage pls.
 8. Şuan server eskisi gibi oturmuş bir clan ve oyuncu kitlesine sahip. İtem yapmak için biraz farmlaman gerekiyor öyle oyunun verdiği itemlerle sadece farm atabilirsin. Çarını açtığın gibi pkya çıkma şansın yok.
 9. HiwatariKai...... Ks atan, küfür eden, slot dolu olmasına rağmen umursamadan ksye oturan açın teki olduğunu bütün server biliyor ve şimdi sen onlardan destek bekliyorsun.
 10. herşey o kadar kolay olursa bütün dilenciler servere gelir.. yönetim çapulcu ve döner ekmek parası kazanmaya gelen adamı istemiyor
 11. > sokratesin savunması
 12. OKÇU-MAGE SERVER ## KOŞ DRAGON BOŞTA #
×
×
 • Create New...