Jump to content

Atlas

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Like
  Atlas reacted to Ouss in Şu tarz konuşmaların bi önüne geçilse iyi olucak   
  Ek olarak serverda: Allutaila tarzıı bir adam var
 2. Like
  Atlas reacted to GAREZ in Şu tarz konuşmaların bi önüne geçilse iyi olucak   
  Eyvallah sağol anlayışın için.
 3. Like
  Atlas reacted to GAREZ in Şu tarz konuşmaların bi önüne geçilse iyi olucak   
  Türk gm arkadaşlar yakından ilgilenirse sevinirim.
   
  Saygılar.
 4. Like
  Atlas reacted to undying in I'm the legend! Title achived   
  guzel brah! best attacker title afaik
 5. Like
  Atlas reacted to SPANKME in I'm the legend! Title achived   
  Holy crap, i thought expert was good.
 6. Like
  Atlas reacted to Maltuz in I'm the legend! Title achived   
  1 Million mobs without dying, ez game 
   
   
       
   
   
  Title stats:
   
   
 7. Like
  Atlas reacted to Ouss in Gönüller ApexKO server farklı :D   
  homekoworld adlı server'a ApexKO açılana kadar takılalım dedim Taglarıda bi subliminal mesaj yapalım dedik + reklam hesabı kolluk yanıyor daha ban yemedik taglardan bakalım bu arada rakibi priestsiz 10dk boyunca kestik ^^ ApexKO 'da görüşürüz  
 8. Like
  Atlas reacted to Ouss in New Server About / Yeni server hakkında   
  Merhaba daha önceki ApexKO 'ya sonradan başlamıştık.Lvl jump felan derken 80'ni bulduk server'ın kalitesine kimse laf edemez, 10 üzerinden 10luk bir server tek sorunu Exp bana ve arkadaş clanlarımıza göre, Bir pvp'ye göre bu kadar zor olması biraz sıkıntı yaratıyor şöyle örnek veriyim önceki servera, 3 Mage clan çağırmıştık lvl jump atıp sonra exp kasmayı denediler fakat biz hariç 3 clan da çok fazla exp zor olduğunu dile getirip bırakmışlardı, hele ki bu yeni serverda aynı sorunla karşılaşılmasından korkuyoruz oyuncuları bölen en büyük husus item değilde bu level/exp sistemi, Benim kendi düşünceme ve şuanda yeni serverı bekliyen toplam 4 clan olarak tekrar başlıcaz fakat exp'nin kücük bir oranda hafifletilmesini istiyoruz ve Ardream ve Ronark Land Base , sadece CZ deki oyuncuları bölücektir.
  Daha fazla kitle ve oyuncu çekmek istiyorsanız önerimi dikkate almalısınız. Çoğu clanla görüştüm ve hepsi aynı sorunu dile getiriyor, Bir pvp için o kadar exp uğraşılmaz diyorlar.

  Yeni serverda herkese şimdiden başarılar.
 9. Like
  Atlas reacted to BigBoss in BigFamily Clan " Apexko Trailer "   
  Thanks 4 watching. / İzlediğiniz için teşekkürler...
   
   

 10. Like
  Atlas got a reaction from IamCriticaL in Türk oyunculara duyurulur!   
  Öncelikle herkese Merhaba,
   
  Bildiğiniz üzere bir çok yenilik ve konsept ile en güncel özellikleri barındıran bir sunucu hazırladık. Bir önceki sunucumuzda edindiğimiz tecrübe, ve siz değerli insanların önerileriyle hazırladığımız bu sunucu ile ilgili şu son günlerde en son adım olan reklam bizim için her şeyden öncelik taşımakta. Yabancı oyuncularımızdan kesinlikle şüphemiz olmadığını bildirmek isterim, çünkü ApexKO' nun çekirdek ekibi yabancı oyuncular üzerine kurulu, fakat daha öncesinde Snoxd sitesinin kurucularından olmamızdan ötürü bir çok düşmanımız da mevcut bizi istemeyen ve bu düşmanlığı körükleyen, ateşleyen insanlar ise Türk sunucu kurucuları oluyor. Çünkü malumunuz; yine en güncel, en yeni özellikleri biz yönlendirip, biz koyuyoruz piyasaya. Tüm bu durumlar içerisinde Türk tanıtım forumlarında reklam yapmaya çalışıyorum. Şuan her yerden bir çok olumlu yorum ve güzel dilekler aldığımızı bilmenizi isterim ama her şeyden önce; eski sunucumuzdan bu yana ApexKO oynayan ve bizlere sadık kalan siz değerli insanların yardımına ihtiyacım var bu tanıtım süresince. KO-Cuce ve benzeri sitelerde açtığımız konularımızı desteklemeniz, konu altlarında yorumlarınızı paylaşmanız bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu konuda bizlerden yardımınızı esirgemeyeceğinize yürekten inanıyorum.
   
  Söz konusu Reklam konuları için linklere tıklayınız;
   
  KO Cüce;
  Tanıtım konusu

  Not; Diğer adresleri gün içerisinde ekleyeceğim.

   
  ApexKO Ekibi,
   
  Atlas
×