Jump to content

BigBoss

New Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 1. BigBoss

  Yeni Üyelik almak !!!

  ÜYELİKLERİNİZİ MAİL ÜZERİNDEN ONAYLAYINIZ LÜTFEN...
 2. BigBoss

  Bazı istek ve öneriler

  Selam arkadaşlar. Ouss un sorduğu bu soru nezninde herkese cevap vermek isterim. Sürekli yetkililerle iletişim halindeyiz ve bazı sorunları direk bire bir iletiyoruz. 1- Meat Dumpling oyuna keyif katan bi özellik. İnsanlar sonuçta private olan bu platformda np leri fazla olsun istiyor. Bu yüzden kalkacağını düşünmüyorum. 2- Premium pot fiyatlarını direk aesterise ilettim. Muhtemelen düşecektir. En azından 200-250 cash civarına. 400 Çok fazla. 3- Craft olayı %20. Ve bence oran yeterli. Neden derseniz official ile birlikte krowaz materyaller balık ve madenden atacak çok büyük ihtimal. Eğer %40 olsa 3 günde tüm sw +7 krowaz set yapar. Bunu engellemek için %20 iyi bi ihtimal. En azından uğraştıklarımızla günde 1-2 tane çıkarabilsek dahi yeter. Aksi halde krowazın ne piyasası ne de özelliği kalmaz. 4- Türkiye Platformu kesinlikle olacak. Bu gün ya da yarın açıklanacak. Ayrıca güzel bi haber de vermek isterim TÜRKİYE deki KC fiyatları paypal ile aynı olmayacak. Yani 1500 Cash lik bir premiuma 45 lira vermeyeceğiz 5- Exp flash fiyatları da uygun. Çünkü sunucunun açılması ile birlikte bir çok mob da buss drobu olacak. Yani para kasılabilecek. 6- Irk değişi kesinlikle ücretli olmalı. Yoksa mage clanlar neresi güçlüyse oraya geçip kafasına göre np kasıyor. Yani ücretsiz olacağını düşünmüyorum. Ama bir önceki sunucuda yapılan bir uygulama vardı. Eğer bir ırk güçsüzse clan olarak başvuru yapıp tüm clana IRK değişimi basılabiliyordu. Umarım bilgilerim işe yarar. İyi oyunlar.
 3. BigBoss

  Clan Grades

  good job
 4. BigBoss

  Fikir ve Görüşler

  Selam dostum. Öncelikle sen ve diğer arkadaşların da bilgilenmeleri amacı ile oyun süresince yetkililerle iletişimde olup; bu ve bu tarz tüm soru ve konuları kendilerine yöneltmiş birisi olarak bir kaç soruna cevap vermek isterim. Öncelikle Shard, Raptor vb. itemlerin NPC de olması çok mantıklı. Neden mi? Çünkü oyunun ilk günü ile birlikte KROWAZ eşya ve silahlar farmlanabilecek. Yani krowaz farmı varken kimse raptor farmlamakla uğraşmaz. Ve betadaki gibi herkese yüzbinlerce KC bedava verilmeyeceği için kimse öyle +8 +9 lara direk basamayacak. Bu yüzden çok aşırı basit olacağını düşünmeyin. Knight-kingdom oynayan varsa zaten %100 aynı db ve aynı still. Daha iyi anlar söylemek istediğimi. Bizlerin krowaz set; level, krowaz item derken zaten hem pk hem exp hem farm epey keyifli geçireceği bir zamanımız olacak. Yaklaşık 1-1.5 ay sonra da UTC açılacak. Bu sefer de 2. kademe devreye girecek ve UTC farmlamaya başlayacağız. Bu da tabi bir rekabet ve zaman alacak. Şimdi slot basma işi güzel. Ama bu tarz sunucularda sonradan oyuncunun gelmesini %100 engelleyen bir olay. Başta başlayan adam alır itemini yapar. Sonra slot basar basar keser. Örneğin benim clanım 30 kişi. Slotta item çıksa cz de kimseye kolay kolay item kastırmayız. Ya da bizim gibi sayısı yüksek olan kişilerde bizi rahatsız eder. O yüzden bu sistem inan bana mantıklı. AYRICA EXP ORANI 4 KAT DAHA ZOR OLACAK. Bu yüzden yaklaşık 4-5 gün sürecek 83 olmak. Bu da çok tadında. Zaten 4-5 günden sonra insanlar boğuluyor. Sonuçta private sunucu ve insanlar pk atmak. Güzel itemlerle oynamak istiyor. Yönetimin mantığı tamamen bu yönde. Ice vb. skillerden sonra sw basma olayı da düzelmiş bildiğim kadarı ile.
 5. BigBoss

  Beta 2x +11 Reb. Raptor ;) King!

  1 Hepa 2 normal 1 ii normal 1 göğüslük shell şimdilik
 6. BigBoss

  Beta 2x +11 Reb. Raptor ;) King!

  Eyvallah teşekkürler
 7. BigBoss

  Golden Fish

  Hocam selam. Bu normalde hep var olan bir şey aslında. Yani olması gereken bu. Golden Fish'in tek amacı normal Fish'den daha fazla item atıyor atması bu tarz sunucularda. Yani official de eğer ki worm istemese 3 gün sonra herkes full itemini dizmiş olur. Gerekli bir düzenlemeydi.
 8. BigBoss

  Beta 2x +11 Reb. Raptor ;) King!

  Şans sanırım. 2X +11 reb bastım. Bir tanesi bende. Diğeri Xhamster oğulcan kardeşimde. Darısı inş. official da da başımıza I know. Only chance. But "Good" luck 1more +11 reb I have, 1 More My brother Xhamster. See you again...
 9. BigBoss

  BigFamily Clan " Apexko Trailer "

  Easy comment
 10. BigBoss

  83 Level Up Jamelia :)

  Congratulations my dude. Hayırlı olsun kardeşim. İlk 83 clanımızdan çıkması güzel Herkese başarılar.
 11. BigBoss

  Serverla alakali birkac sour

  Vereceğim bilgi %99 a yakın kesin bilgidir... 1- Betada şu an krowaz yok. 2- Official da da dragon shell olacak. Arkadaş yukarda linkini paylaştı. 3-Talia armor sanırım olmayacak. 4- Krowaz materyalleri Krowaz Haritasında tabi ki ÇIKMAYACAK. Sebebi ise şu. Oyuna 10 gün önce başlayan clanlar hiç bir şekilde yeni başlayacak oyunculara krowaz kastırmaz. Bu yüzden Madencilik ya da Balıkçılıkta olacaktır %99 ihtimalle krowaz materyalleri. Adaletin sağlanması adına çok güzel bir özellik bu. 5- İtem npc si sadece malee değil tüm joblar için eşit bir avantaj. Sonuçta npc de olmasa bu tarz sunucularda Dark Knight ta aynı oranda atıyor. (Burada da atıyor.) Light Farm olmasının en büyük güzelliği de bu zaten. Yani insanlar sonuçta "PRIVATE" sunucu oynuyor. Bu da biraz daha kolay item yapıp oyundan ve karakterlerinden zevk almaları demek. Bu yüzden gayet iyi bir uygulama bizim düşüncemize göre. 6- UTC yaklaşık 1 ay sonra açılacak. +1 Takı upgrade %100; +2 %100 değil daha düşük. +3 kapalı şu an. Ayrıca aklınıza takılabilecek bir kaç şey daha ileteyim. Ortalama Exp pre ile 3-4 gün; Premiumsuz 5-6 günde maximum 83 olabilirsiniz. tabi on sürenize göre bu azalabilir ya da artabilir. Kısacası ÇOK SIKMAYAN bir exp sistemi olacağını iletti oyun yöneticileri. Cardinal, Balıkçılık, Ağaçlar gibi bölgelerden buss düşürebilirsiniz. Madende Gold Coin, Silver coin, Düşük Oranda Silver Bar ve Çok düşük oranda Gold Bar düşürebilir; Solucan ve (muhtemelen) düşük oranda gem kasabilirsiniz. Cz Bowl Boss taşı ortalama 1 Saatte bir çıkmaktadır. Skiller OTO DEĞİLDİR. Upgrade oranları çok rahatlatıcıdır. Forumda ulaşabilirsiniz.
 12. Not yet clear. What if the team decides. it will.
 13. Son 1 gün alım için.. / Last 1 day for added clan.
×