Jump to content

Ouss

New Members
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ouss

 1. All Turkish pvp players waiting new Apex server or second Apex new server! You don't need close first server but need new one! We are 14 mage clan , 7 melee clan waiting new server! we just want you to think you can survey for new server (yes my english suck)
 2. Ouss

  About new server

  need new server or second new server!
 3. Ouss

  About new server

  Are you gavat?
 4. Ouss

  About new server

  Çok fazla klan apexko'nun yeni sunucu açmasını istiyor ve piyasadaki çöp serverlardan bıkmış durumdalar, benim sadece kendi çevrem den 8-9 melee , 15-16 ya yakın mage klan beklemekte. Şuan ki sunucuya girmemelerin sebepleri basit, serverın çok uzun zamandır açık olması, oyuncuların çok fazla np ye sahip ve iteme sahip olması, yani buradaki oyuncuların itemlerine yetişmeleri bir kaç ayı alır, ee burada bir kaç ay harçamaktansa usko da bir kaç ay farm yapıp, usko da char dizerim diyorlar. haklılar da, ben 2 seçenek görüyorum 2.sunucu açsınlar yeni başliyacaklar ya da istiyenler orada oynasın , bu server istemiyen kekolar eski sunucu da oynmaya devam eder. ya da komple db sıfırlansın. İstedikleri update leri getirsinler, yeni oyuncular buraya bu kadar np ve item varken başlamaz kısacası, benim istediğim de 2 seçenekten biri 2 tarafıda mutlu eder, ApexKO gibi kaliteli bir pvp sunucusu piyasada yok bunu herkes biliyor. Ben zamanında çok uğraştım insanlar başlasın diye ama 1 hafta oynayıp insanlardaki item ve np görünce bırakıyorlar adam diyor niye uğraşalım geriden başlıyalım diye. Benim açımdan halbuki sıkıntı yok full itemli charım duruyor apexte şuan.
 5. Ouss

  About new server

  dude server is so OLD! , 13 million np , full +9 items and not so problem warriors. Just need second or new server. You can see that all people come here!
 6. Ouss

  About new server

  13.000.000 np's on apexko, nobody start the server. , Turkish servers suck quality but apexko perfect! and we want to new server or second server and you can stay first server. I'm following before farm server to apexko. You don't know anything. Just talk bullshit.
 7. Ouss

  from "Gm kill event"

  1- https://i.hizliresim.com/OLpBnQ.jpg 2- https://i.hizliresim.com/Jly6ro.jpg 3- https://i.hizliresim.com/G0O5Q6.jpg 4- https://i.hizliresim.com/6XL8R7.jpg 5- https://i.hizliresim.com/WQLE22.jpg 6- https://i.hizliresim.com/3qnP82.jpg 7- https://i.hizliresim.com/RPlBy6.jpg
 8. Ouss

  biforst

  Bifrost need pk atmosfare, bifrost zone, %50 more give np for kill enemy. bifrost zone, fragment drops need change (maybe fragment drop trina,karavdis,100k) bowl bifrost stone killed give 2-3k np and maybe mores.
 9. Ouss

  when new server?

  When open new server? All PvP players are waiting for Apex to open a new server.
 10. Ouss

  when new server?

  Why is not a 2nd server open?
 11. Ouss

  when new server?

  2. open a new server , When everyone plays on the desired server, everyone will be happy.
 12. Ouss

  When new server ?

  When new server? @Aesteris , @root ,
 13. Ouss

  NOOB aziz

  güzel hareketinden dolayı tebrik ederim
 14. Ouss

  SELL Reb5 NPs Character 3.2M NP

  +++++++++
 15. jr system suck , jr gem drops suck
 16. Sell Rof +0 - 800 KC Sell SSE +3 - 3500 KC Sell EP +3 - 3000 KC Sell CS +0 - 300 KC Sell FR +3 - 2000 KC pm forum or ingame: CronyDamien
×