Jump to content
  • Create an account or sign in to use the shoutbox

You need to be a member in order to be able to chat with other users.

Sign in to follow this  
MERET

[Grand Merchant] Kaishan

Recommended Posts

hangi charla çöpe attıysa o charla baksın çöplüğe.ben bazen mage ile çöpe atmış oluyorum item.warior ile çöpe bakıyorum ozaman gözükmüyor.item hangi charınla çöpe attıysan ancak onla alabiliyorsun

yanlıslıkla +3 roc çope atım gıtım baktım cope ordaydı cekıcektım baktım uzerımde para yok sonra gıdıp gold coın kastım 25 30 m falan sundreıse satım gold coınlerı  geldım rocu cekmeye bı baktım cop kutusu yukarda asagıya kadar gold coın  roc +3 gozıkmıyordu bende gıtım 2*3 gb borc aldım gold coın lerı copten cektım cop bosalmaya basladı roc 3 we baska ıtemlerde wardı onlarda gozıkmedı yanı kayboldu

Hello

At request of HatakeKakashi...

I destroyed Ring of Courage +3 item by my mistake within one hour but I don't purchase from NPC because of not seeing there right now.

kanka sen rocu çöpe attıktan sonra coinleri çöpe atmasaydın keşke.coinler çöpe dolmus roc diplerde kalmıs.aynı hatayı bende yapmıstım.belli miktardan sonra kaishandaki eski çöpler gozukmuyo.en son attıkların tepede kalıyo.eskiler kayboluyo.genede gm  den rica et.loglardan gorur gm. aesteris,sierra,vivaldi,omega.