Jump to content
  • Create an account or sign in to use the shoutbox

You need to be a member in order to be able to chat with other users.

BasiliskTR

It's time to say goodbye for me too!

Recommended Posts

Arkadaslar benim icinde elveda deme zamani geldi. Suana kadar kalbini kirdigim biri olduysa hakkini helal etsin, benim hakkim herkese helaldir. Hersey icin cok tesekkurler kendinize iyi bakin :) It's been a great journey, thanks for everything guys, take care!

Haydaa, sen nereye bir sen kalmistin sadece amerikalı :) Bize de sanırım yolun sonu gözükmekte hayırlısı olsun bakalim.
Sende hakkini helal et.

server mi kapanıcak niye gidiyonuz olm

Herkese Merhaba,

Uzun suredir foruma katilmamam; oyun icerisinde aktif olmamamdan oturu Atlas kim diyenler olabilir. :)

Apex projesinin ilk dakikasindan su anina dek; arka planda isin mutfak kisminda calisan tek Turk' um. (GM, Moderator ekibinin haricinden.)

GM arkadasimizin ayrilmasi sonucu; ve bir de Moderator arkadasimizin ayrilmasi uzerine actiklari konulardan dolayi soylentiler oldugunu goruyorum.

Serverin kapanma gibi bir durumu kesinlikle soz konusu degil. Alpha (GM) veya Moderator arkadaslarimizin ayrilmalari; tamamen ozel hayatlarina daha cok vakit ayirmak istedikleriyle ya da baska projelere yogunlasmaya ihtiyac duymalariyla alakali. Siz degerleri oyuncularimiz devam ettigi surece Apex acik tutmaya devam edecegiz. Lutfen boyle bir dedikodu ya da soylentiye yer vermeyelim. Herhangi bir sirket gibi dusunun, herhangi bir calisan isten ayrilabilir; atilabilir, ya da uzaklastirilabilir ancak o pozisyon yerini korur, bir baskasi olur ve isler yurur, bunu unutmayalim. Apex her zaman devam edecektir.

Konuyu acan arkadasimiza da verdigi emekler icin tesekkur ederim. Herkes fazlasiyla emek harciyor. Verilen emek karsiliginda temiz ve huzurlu bir oyun ortami yaratan tum Moderator arkadaslarimiza tesekkuru bir borc bilirim.

Atlas,

Official Turkish Admin.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.