Jump to content
  • Create an account or sign in to use the shoutbox

You need to be a member in order to be able to chat with other users.

Sign in to follow this  
LostControl

About LostControl TBL etc. (I cant explain in English Time To Translate for English Turk Gamemasters can translate)

Recommended Posts

İlk olarak şunu söyleyeceğim server başından beri ingilizce bir şeyleri çevirmekten yoruldum ve tam yapamadım çoğu zaman çünkü ana dilim ingilizce değil çoğu zamanda kendi düşündüklerimi ingilizceye çeviremedim bir türlü o yüzden Turk yetkilinin çevirmesini istiyorum çünkü cidden kendimi ingilizcede anlatamıyorum artık sıkıldım bu iştende 

1.Server başından beri sürekli suçlamalar var benim üzerime ama bir tane kayda değer kanıt kimsede yok herkesin bilgisayarı video çekmeye uygundur bence ama bir kişide foruma gelip video koymadı koyduğu videolar hep başkalarının gözünden ki bazı videoların koyulmasıın ben istedim ( 2v2 ler,  Pk videoları) eğer ben tbl olsam hiç bir şekilde video koydurtmam buraya çünkü kendimin ifşa olmasını neden isteyim ve benim bir videomun olmayışıda elimin düşmesi ve çoğu zamanda ölmemiz PKlarda çektikleri videodada bir şey bulamadıkları için sildiklerini yükleyemediklerini çok iyi biliyorum bunun üzerine oyununu bırakıp uğraşan kişilere sorabilirsiniz.

2.Link olayı evet bir link attım ve herkes bunun üzerinden TBL olduğumu düşünüyor   ama o linkin orada görünmesi benim TBL kullandığımı gösterebilir  ama kullandığımın nasıl bir kanıtı var sizde ? Oraya yapıştırılmış bir link sonuçta linkin adı olsun kendisi olsun hiç bir şekilde beni TBL kullanıyor yapamaz çünkü elinizde hala geçerli bir kanıt yok

3.Bu olayların çoğunu  bana karşı yapılan bir saldırı gibi düşünüyorum çünkü ben herkese 'Party vs atalım, 2v2 atalım' gibi şeyler yazıyorum çünkü serverdan sıkılıyorum çoğu zaman herkes maradonda oturuyor bende pk atmak istiyorum vs atmak istiyorum ve böyle şeyler yazdıkça herkes şöyle düşünmeye başlıyor   'Bu neden bu kadar herkese vs teklifi yapıyor kendine mi çok güveniyor yoksa illegal bir şeyler mi kullanıyor.' diye ikisiylede alakası yok ben sadece bir şeyler olsun oyun olsun eğlenilsin istiyorum ve ortalıkta iyi oynuyorum diye gezenlere karşı vs istiyorum ki bu oyun içersinde doğal bir şey kesildiğm zamanlarda oldu eğer ben ve ekibim TBL kullanıyorsa nasıl ölüyoruz sonuçta program kullanıyoruz diğerleri eliyle oynuyor nasıl ölüyoruz düşündürür dimi o yüzden fazla konuşmak yerine video çekilsin bize karşı ve zoom yapılsın videolar daha açık hale getirilsin herkes görebilsin ve gereken yapılsın

4.Türklere karşı yapılan USKO'dan beri süregelen ''Turkler TBL,Koxp,Macro vb. şeyler kullanıyor.' bu düşünce cidden uskodan beri var.  Buna yalan diyemem ama düşünceden yola çıkarak bütün Türkleri nasıl hesaba katıyorsunuz nerde Bir Türk oynasa direk onun hakkında yabancılar illegal kullanıyor gibi düşünüyor bunun her zaman düşünülmeside yabancıların bu oyunu sadece bildiği ama oynayamadığından başka bir şey düşündürmüyor bana 
Dipnot: Uskodaki bütün serverlarda neden Türkler her zaman ilk sıralarda clanlar olsun userler olsun şuan ki USKO da 83 level Royal clanlarında TBL açtığını falan düşünmüyorsunuzdur eminim onlarında bu kadar iyi oynaması TBL mi oluyor? Bir önceki konumda Dipnot olarak geçtim ve videolar attım oraya priestlerin videosu adam 15 dk lık pk movie yapıyor priestiyle priestine dikkat edin max 3 kere eli düşüyor yada düşmüyor yani bu kadar örnek verdikten sonra daha fazla söze gerek yok sadece apexte bazı clanların cidden oyundan anlamaması ve ölmesi sonucunda karşıdaki kişiye hile,koxp,tbl demesi üzerine bu konu baya uzadı gitti çünkü kendilerine yediremiyor karşıdakinin kendinden daha iyi olmasını tebrik etmeyi bilecek clan bile yok.

5.Kendimden bahsetmek gerekirse Diez Serverından beri priest oynuyorum cidden diğer karakterleri o kadar oynamadım bilirim yine nasıl oynanır ama ben KO'yu iyi oynamaya başladığımdan beri priest karakterini oynadım ve A'dan Z'ye her şeyini bilirim priestin ama gel gelelim ki Iyı oynamak,Seri davranmak nerde ne zaman eliinin düşceğini bilip slayt atıp heal almak DB atmak TBL olmuş o günden beride böyle suçlamalar geliyor artık daha fazla da bu işin arkasına düşmeyeceğim.

6.Ban konusuna gelirsek beni banlayabilirsin çünkü bu serverda oynamaya değer vs atmaya değer bir clan göremiyorum iyi clan olduklarını düşünen çoğu clanlada vs atıldı ve biz kestik sonucunda bazı atamadığımız clanlarlada czde savaşıldı onlarda anlamıştır zaten takım oyunu nasıl oynanır çoğu zaman ırkın içinde kaldık priestlerin birbirini iyi tutması magenin iyi tp etmesi her zaman karşıya illegal göründü ve şöyle düşünüldü ' bu kadarda olmaz, nasıl ölmüyorlar,nasıl dayanıyorlar' bana moradaona geçtiğimde bile 2 3 anger atıyoruz partyniz hala ölmüyor gibi pmler geliyordu takım oyunu oynamak ne zamandan beri illegal oldu anlamıyorum daha fazlada konuşmayacağım , çünkü bundan sonra bile ne zaman birini kessek LostControl  hala TBL açıyor gibi yorumlar gelcek  sonuç olarakta tebrik etmeyecek ya TBL diyecekler demek istediklerimi şimdi iyi anlattım Turk Gm isteyen herkese çevirirse çok mumnun olurum bu cümleleri  teker teker anlasınlar 

7.Alpha hiç düşündün mü ? Diğer kullanıcıların illegal olabiliceğini bütün server bizim hakkımızda suçlama yaptığı için diğer kullanıcılara bence sıra bile gelmiyor herkes TBL yi falan çok iyi biliyor suçlamayıda iyi biliyor ama hep söz konusu biz oluyoruz neden ? Biraz da milleti incele bence illa sana şikayet mi gelmesi lazım birilerinden biraz cz de dolaş
Biz slotları dolaşırken Edrad'ı bir party kesmeye çalıştık eli bir kere bile düşmedi ama ben gelip sana Edrad hile demedim çünkü olabilirdi yani düşmeyebilir.

8.DrManhattan bu arkadaş o kadar boş konuşuyor ki bütün işi gücü bırakmış sadece kişilerle ilgileniyor PK bile atmıyor CZ'de sanırım GM falan olmak istiyor açtığı konuda o kadar yalan söylemiş ki konu benden çıkmış benim partimdeki Warriorların uzaktan vurduğunu, magemin Holy animorla gabs'ın özelliğini tuttuğunu yani bu kadar yalana karşı bir tane  kanıtı bile yok ama ban konusunda benimde adım geçiyor.

Dipnot = Yaptığım her şeyden de ben sorumluyum benim clan üyelerim hakkındada gereksiz konuşmalar yapılıyor 
Mesela LostQuetamo'nun minor cooldownun olmaması gibi gereksiz konuşuluyor bir kişi gerçekten bu oyunu iyi oynayamaz mı ? Bir kişiyi suçlamak yerine biraz düşünün iyi oynayabilir 

Sadece şunu diyebilirim lostlegends in special 90 sec videosunda biraz dikkatlı bakıldığında elinin daha hızlı düştüğünü bariz görüyoruz. Bende uzun süre priest oynadım bu serverda çok ciddi hiç oynamadım ama lostlegends healları orada bariz bir şekilde edited bence. Çok uzundur priest oynuyorsan zaten bunu görmüşsündür gerçi burda kendi adına konuşmuşsun. Ancak 7 mage, 1 kurian üstünde iken 2 heal kaldırdığınıda gördüm 1-2 gün önce. Hani şimdi healı almanın yerınde dururken pro priest olmakla bir alakası yok maalesef. O heal kalkmaz kalkamaz ama neyse. Sonuçta konular açıldı kanıtlar sunuldu falan filan gerisini alpha zaten karar verir. Lostquetamo nun minor cdsi var mı yok sorusunu da az sonra yaptığım videoda cevaplayacağım. :D

Herşey apaçık ortada ve bu kadar güzel açıklama yapılabilir.Bu konunun üstüne diyecek bir şey yok,bundan sonra ne istiyorsanız onu yapın iyi oyunlar iyi forumlar.

+1 tamam

Sadece şunu diyebilirim lostlegends in special 90 sec videosunda biraz dikkatlı bakıldığında elinin daha hızlı düştüğünü bariz görüyoruz. Bende uzun süre priest oynadım bu serverda çok ciddi hiç oynamadım ama lostlegends healları orada bariz bir şekilde edited bence. Çok uzundur priest oynuyorsan zaten bunu görmüşsündür gerçi burda kendi adına konuşmuşsun. Ancak 7 mage, 1 kurian üstünde iken 2 heal kaldırdığınıda gördüm 1-2 gün önce. Hani şimdi healı almanın yerınde dururken pro priest olmakla bir alakası yok maalesef. O heal kalkmaz kalkamaz ama neyse. Sonuçta konular açıldı kanıtlar sunuldu falan filan gerisini alpha zaten karar verir. Lostquetamo nun minor cdsi var mı yok sorusunu da az sonra yaptığım videoda cevaplayacağım. :D

Hýmm.... Ben tayyip ve çöpçüler tamam yaylalar

Videoyu izlesinler ben genelini izledim videonun bazı yerlerde hızlı görünüyor ama eğer TBL ise (ki değil) sanmıyorum yani bazı yerlerde normal düşüyor bazı yerlerdede ben heal alıyorum o heal kaldırdığında manası gitmiyor ama teklisini atıyorum bilmiyorum Alpha izlesin karar versin ne olduğuna herkese video yapılıyor bir clan kullanııyorsa elbet bende kullanıyorumdur ama bana  o kadar suçlama gelmesine rağmen hala bir video gelmedi o kadar okcuyla geldiler ben farkediyorum o fake charlarını ama elim düştüğü için geri siliyorlar videoyu yükleyemiyorlar bir link üzerinden oynama devam etsinler link olması TBL kullandığım anlamına gelmez kanıtsız ban yersemde oynamıcam zaten bu serverda melee team kalmadı karusta mageleri kovalıyoruz town atıyorlar melee için PK kalmadı artık karus full mage humanda öyle 

DN=ben LostQueTamo nun oynayışınıda biliyorum skill barınıda biliyorum ayrıca PC'sinide biliyorum çocukta 5 milyarlık bir bilgisayar var ve Razer mouse klavyesi var bilgisayarı çok iyi olduğu için çok güzel minor çıkıyor ben asası iyi oynuyorum ama benim %50 hp nin üstünde kesiyor bazen karşıdaki kişiye hile gibi görünüyor ama Fraps indirdi sırf böyle konuşmalar için video atıcaktır eminim.

Zaten loglara bakıldığında anlaşılacaktır tbl mi değil mi boşuna kendinizi yormayın.Kimin hangi potu daha hızlı çevirdiği kimin hangi skili daha hızlı kullandığı soacs-acme gibi eski kalmış güvenlik sistemi kullanan serverlarda bile görülebiliyor.Eminim burada da görülecektir.

Zaten loglara bakıldığında anlaşılacaktır tbl mi değil mi boşuna kendinizi yormayın.Kimin hangi potu daha hızlı çevirdiği kimin hangi skili daha hızlı kullandığı soacs-acme gibi eski kalmış güvenlik sistemi kullanan serverlarda bile görülebiliyor.Eminim burada da görülecektir.

O yuzden sknti yok. :) feel free :)

someone hurry up and translate this to english so the rest of us can enjoy it

1. If I cheat, why they don't put my video on forums. Because we always win and they lose so they cant video when they lose cos they video only their frags.

2. Yes I posted tbl link but that doesn't mean I am tbl.

3. I am bored in this server no one has balls to come vs me. Next time come vs me and make a zoom into my heals.

4. Turks are best they are royal clans in USKO and do you think this guys are tbl? They make 15 mins PK movie and at most their priest got cancelled 3 times in 15 minutes, this is also tbl amk?

5. I am the best I play since Diez full priest, come vs amk.

6. We have best mage, we have best priests in server, full team play come vs...

7. Why all eyes are on me? Everyone knows TBL but all eyes are on me. Edrad full tbl amk, ban edrad.

8. Drmanhattan is LOL, full troll. I guess he wants to be GM that's why he is sucking someones balls.

9. Lost Quetamo has minor cooldown amk, yok TBL gel VS.

10. Gel vs no balls?

11. Yok vs... Full bla bla bla amk, noob lol bb..

I think it's best locking this til Alpha/Aesteris look into this in more details , and the outcome is known 

As Alpha has already stated you are under investigation

If you havn't cheated you have nothing to worry about, right ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.