Jump to content

OttomanState

New Members
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 1. BUY LİST

  +6 Priest Trial Set ALINIR +6 Priest Trial Set Buying pm: GuardOfOttoman pm: Th3HeroSoul
 2. SeLLing List

  +0 Heros Valor ( 350m ) +0 Minotaur's Earrings ( 350m ) Pm : OttomanState
 3. Yeni Üyelik almak !!!

  Kardeşim Üyelik Şuanda Alabilirsin + Üyeliğini Mail Üzerinden onaylamazsan Giriş yapamazsın.
 4. Benim Düşüncem. Oltada Drop sistemi Güzel sadece Bi kaç eksik olarak Black Gem green Gem Blue Gem + 2 3 Çeşit Fragment Konulması Golden Mattock İle İlgilide Gem Olarak Aynı Düşünüyorum olta ve maden Yuksek Gemleri atmasına Karşıyım Ama diğer Gemlerin Olta Ve Golden Mattogun Değerini Arttırır.
 5. maden ve oltaylada ilgili bildirim yapsaydınız güzel olurdu
 6. Apex Ko 1. Serverindaki Gibi Arkadaşlar 2. Serverinda da OttomanPlatoon Clanı Olarak Yer Alıcaz Clan a Alımlarımız Var Beta Sürecinde Gelmek istiyen Arkadaşlarla Deneme Süreci Olucaktır. Clanımıza Katılmak İstiyen Arkadaşlar https://www.facebook.com/TheHeroSoulBurdan bana ulaşabilşirler...
 7. Ouss dostum 1. Burası pvp server değildir ben şahsen öyle düşünüyorum benim gibi düşünen çoktur. 2. Biz OttomanPlatoon olarak geç başlasak bile Exp ile ilgili problemimiz olmadı çünki biz lvl jump suz kastık exp oranlarında bir sıkıntı yok 3. burayı diğer serverlarla karıştırmamanızı oneririm çunki bura kadar kalıcı bir server zor bulunur. 4. Kaç kişi başlarsanız Başlayın Emeginizi Karşılıgını alıcagınızı düşünüyorum. 5. Apex kaliteli ve usko tarzında oynanbilicek bir serverdır o yuzden exp ve item olayı ne kadar dengeli olursa oyunun tadıda o kadar güzel olur. 6. Son olarak Benim düşüncem yeni acılcak databasede de jump olcakmış olmaması daha güzel olur..
 8. Apex KO new server release date

  OTTOMANPLATOON İs Back OttomanState
 9. Arkadaşlar ( onurke ) Nickli Vatandaş Bügün Düşürülen İron necklace Drobunu çalıp clandan çıkmıştır Bu Vatandaş hırsızdır Dikkat ediniz... guys; our clan (Ottoman Platoon) got iron necklace but onurke took it and stole it .he is a thief.please be careful!..
×