Jump to content

Eos

Turk Topluluğu Moderator
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Eos

 • Rank
  Game Master

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eos

  Patch notes (25/05/2018)

  Under the Castle Crashergimmick’in sağlık ölçeklemesi güçsüzleştirildi. Tüm büyük yaratıkların sağlık rejenerasyonu 2%/10s’ye düştü (önceki 5%/10s’dan) Savaşlar Savaş komutanları, kötüye kullandıkları için artık “Saldırı” veya “Bağırma” komutlarını kullanamazlar. Bu ayrıca normal /GREETING ve /PROVOKE komutları için de geçerlidir. Castle Siege War Merdiven aracını açmaya çalışırken oluşan bir hata düzeltildi. Belirli durumlarda, oyundan çıkıp tekrar girdiğinizde doğru bir şekilde kaleyi kuşatmada kullanılan araç dönüşümlerinin silinmemesinden dolayı, gelecekteki dönüşümlerin başarısız olmasına yol açan bir hata düzeltildi. Belirli dönüşüm hatalarıyla ilgili, genel “başarısız” mesajını göstermek yerine, doğru bir şekilde sorunu belirten bir mesaj gösterilmesi sağlandı. Hatalar aslında resmi olarak düzgün kullanılmıyor, bu yüzden bu hata vardı (davranışlarımız çok doğruydu!) Hanguk Sword (+13)’ün STR bonusu ile ilgili bir hata düzeltildi. Artık doğru bir şekilde 17 STR verecek. Eşya ipucunun hala 19 STR gösterdiğini unutmayın. Bu daha sonraki bir yamada düzeltilecektir.
 2. Eos

  Patch notes (18/05/2018)

  Değişiklikler Gab’s Adamant’ın engellememesi gereken bazı lanetleri engellemesiyle ilgili bir hata düzeltildi Sersemletme ve yavaşlatma hesaplamalarında hafif değişiklik, artık oranı hesaplamak için doğrı verileri kullanıyorlar (bu vakaların 99% doğruydu, doğru olmayan 1% için düzelttik) Öldürme kazancı artık menzil içinde olan tüm takım üyelerine verilir Büyük yaratıkların sağlık ölçeklerinin davranışı değişti Olabilecek herhangi bir sorunu görebilmek için, sağlık ölçeklerinin davranışını kayıt altına alındı (örneğin sağlık çubuğunun 100%’e geri dönmesi) Güncelleme: Sağlık ölçekleri ve belirli buff / debuff etkileşimleriyle ilgili bir hata düzeltildi
 3. Eos

  Ring

  Alman gereken eşya bu, önce "Character Seal Scroll" alıyorsun, karakteri onun içine koyduktan sonra Cypher Ring'e dönüşecek. Ayrıntılı bilgi için:
 4. Eos

  For those with consistent lag issues...

  Çevirip yöneticilere ilettim, en kısa sürede bu sorunun çözülmesi dileğiyle.
 5. Eos

  Maintenance (29/01/2018)

  Selam arkadaşlar, Server saat 2:00 AM GMT+2'de kapanacaktır. Server tekrar saat 2:00 PM GMT+2'de (12 saat sonra) açılacaktır ama tabi bu sadece kaba bir tahmin. Bu sırada server'de olan gecikme sorunlarıyla ilgileneceğiz, hem de donamımızı yükseltip başka sorunlarıda düzelteceğiz (geciken emaıller, gelmeyen emailler, vs.) Sabrınız için teşekkürler.
 6. Eos

  Welcome GM Eos!

  Hello! Thank you very much for inviting and welcoming me Vivaldi I will try to help people and I will do my best to make them happy.
×