Jump to content

Eos

Turk Topluluğu Moderator
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Eos

 • Rank
  Game Master

Recent Profile Visitors

810 profile views
 1. If you can't open Power-Up Store even after downloading the latest patch. You have to open Internet Explorer, go to Options > Internet Options > Advanced > Restore advanced settings > Reset, then close all tabs, log in and try to open PUS. Son yamayı yüklemenize rağmen Power-Up Store'yi açamıyorsanız. Internet Exploreri açıp, bu adımları takip edin Seçenekler > İnternet Seçenekleri > Gelişmiş > Gelişmiş Ayarları Geri Yükle > Sıfırla yaptıktan sonra bütün pencereleri kapatıp, oyuna girip PUS'u açmayı deneyin.
 2. Eos

  PUS Offline?

  You have to open Internet Explorer, go to Options > Internet Options > Advanced > Restore advanced settings > Reset, then close all tabs, log in and try to open PUS again. Just try it and tell me if it worked.
 3. Eos

  Patch notes (20/08/2018)

  Değişiklikler Satın alım tüccarlarında Apex Puanı kuponlarının (KC) aranabilir olmama sorunu düzeltildi. mgame bunun nasıl çalıştığını değiştirdi, bu yüzden önceden satın alım tüccarlarına ekledğilimiz her şey muhtemelen düzeltilmesi gerekiyor. Apex Puanı kuponlarımız bunlardan biriydi, ama eminim başkaları da vardır. Battle Hero kanatlarının istemcide görünmemesiyle ilgili bir hata düzeltildi. Bunlar özel oldukları için (bankanıza koyabilmenize olasılık sağladık, resmi olarak mümkün değil), mgame'nin değişiklikleri bunları da etkiledi. [Düzeltildi] Tüm debuffların (örneğin sersemletmeler & yavaşlatmalar) normal oranlar yerine 100% sabit bir oran kullanmasına neden olan bir hata düzeltildi. [Düzeltildi] Draki'nin Kulesinin tüm [Draki Sertifikası] yığınlarını aldığı bir hata düzeltildi. mgame bu eşyayı artık bir sarf malzemesi olarak görüyor gibi görünüyor (parşömenler gibi). Bunlar farklı davranıyor. Bunun başka hiçbir eşyaya olmadığını kontrol ediyoruz. [Düzeltildi] Okçuluk becerileri izin verilen maksimum mesafede artık başarısız olmayacak. Bu yeniden başlatmayla tamamen düzelecektir, ancak şimdilik sorun olmamalıdır. [Düzeltildi] Rogue'nin görünmezlik & lupine eyes becerileri artık aralıklı olarak başarısız olmayacak. [Düzeltildi] [Blessed Item Upgrade Scroll] (+6'ya 100% oran) parşömenini kulanarak yükseltmeyi denemek, artık "eşleşmiyor" hatasıyla sonuçlanmayacak. [Düzeltildi] Wirinom/Garges'in R saldırıları "doğru yöne bakmama veya hedef çok uzakta" hatalarıyla başarısız oluyor. [Düzeltildi] Belirli aksesuarları yükseltmeye çalışmak (Ring of the Felankor) "eşleşmiyor" hatasıyla sonuçlanıyor. [Düzeltildi] Belirli <selfname> UTC silahlarını reverse yükseltmeye çalışmak "eşleşmiyor" hatasıyla sonuçlanıyor.
 4. Eos

  Turk People insult // racist

  Peki bir oyundan başlayıp bu konulara kadar nasıl varabiliyorsunuz? Altı üstü bir oyun, eğlenmek veya zaman geçirmek için oynanan bir oyunu nasıl bu kadar abartıp bu konulara gelebiliyorsunuz ben anlayamıyorum... GAREZ'e son olarak 7 günlük mute attım, bundan sonra devam ederse ilk cezası 1 günlük ban olacaktır, ayrıca bu sadece GAREZ için geçerli değil, normal chatten ırkçılık içeren hakaretler veya aileye karşı edilen küfürlere 1 gün muteden başlayıp, o kişi hakaret etmeye devam ettikçe artan cezalar olacaktır.
 5. Eos

  A new addition to the team!

  Welcome to the team! 🙂
 6. Eos

  Turk People insult // racist

  Büyük ihtimalle resmi hizliresim'e yükleyip paylaşmışsın, hizliresim Türkiye hariç hiç bir ülkede açılmadığı için resmi göremiyoruz, resmi farklı bir site üzerinden bize ulaştırabilir misin?
 7. Eos

  >BANN<

  Merhaba, Önemli bir sebep olmadan sınırsız ban atılmaz, o yüzden sınırsız banı olan kişilerin banlarının kaldırılması için ikna edici bir delil gerekli. Yani ban affı sadece belirli durumlarda çıkartılır.
 8. Eos

  Gm_Eos un adaletsizliği

  Küfürü eden aynı zamanda sensin, "bende" demişsin yani aynı şeyi seninde söylediğini belirtmişsin. Eğer birinin ne dediğini görmek istemiyorsan, oyun içinde bulunan /chatblock komutunu kullanarak, yazdığını görmek istemediğin kişileri blocklayabilirsin. Ayrıca küfürü NEREDE ve NASIL kullandığınıza dikkat edin.
 9. Eos

  duration

  Attığım linkte öyle diyor.
 10. Eos

  duration

  Dediğimi düzgün okursanız, daha iyi anlarsınız. Orada "bu eşyalar" diyorum yani özellikle bu yazdıklarım eklenmeyecek diyorum, belki ilerde etkinlikten veya görevden elde edilebilir olurlar ama mağazaya eklemeyi düşünmüyoruz.
 11. Eos

  duration

  Merhaba, Bu konuda da görebileceğin gibi, KC ile alınıp kendini güçlendirmeye yarayan ve oyun tarzını tamamen değiştiren bu eşyalar, ApexKO'nun mağazasında asla bulunmayacaktır (Dragon Box, High Monster Staff, Ibex and Crysis potions, Red and Blue potions, Undying Scroll ve Duration Item)
 12. Eos

  Ring

  Alman gereken eşya bu, önce "Character Seal Scroll" alıyorsun, karakteri onun içine koyduktan sonra Cypher Ring'e dönüşecek. Ayrıntılı bilgi için:
 13. Eos

  For those with consistent lag issues...

  Çevirip yöneticilere ilettim, en kısa sürede bu sorunun çözülmesi dileğiyle.
×