Jump to content

KOCABABA

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KOCABABA

 1. Selling +11 Fire Garges Staff // +3 Glass Belt //
 2. KOCABABA

  Sell +11 Fire Garges Staff // +3 Glass Belt //

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 3. KOCABABA

  Sell +11 Fire Garges Staff // +3 Glass Belt //

  ++++++++++++++++++++++ Updated.
 4. KOCABABA

  Sell +11 Fire Garges Staff // +3 Glass Belt //

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ SELL // +11 Fire Garges Aztec Staff // +3 Glass Belt // Cheap Fast Selling / pm me /
 5. KOCABABA

  Dual Weapons Bug

  Dual Weapon Damage Bug, Left hand %100 anti defance damage absorbed. M. İnterpreter help me @MERET Bug edit close please @Aesteris , @twostars help me. I thank you for your contributions APEXKO user MERET, TukeOwnz, IDARTANYAN GOOD LUCKS
 6. KOCABABA

  Dual Weapons Bug

  Yeah @TukeOP Critical Point full off.
 7. u full item play and u submit report deleted new item reward/winning advantages. but new users ????
 8. O zaman biraz bizde birşeylerden bahsedelim APEXKO 'nun para için her güncellemeyi, yeniliği istediği gibi kullanan vaktinde el altından kayıtlarla sabit item ve kullanıcıları öne geçirecek öğeleri satan, dağıtan topluluk oyunuyla bir bağ kurdurmanıza gerek yok eğer bir bağ kurmak istiyorsanız JAPAN Knight Online Official, Korea Knight Online Official, Malaysia Knight Online Official ile bağ kurmanız çok ama çok daha hoş olur. Ayrıca bifrost, ve ultimaya laf etmişsiniz ama sizler zaten itemlerini kasmış sadece pk amacındaki insanlarsınız yeni gelen kullanıcılar nasıl item kasıp sizlerle adilce savaşabilir ? eğer bu etkinlikler kaldırılacaksa yada değiştirilecekse, yerine yeni etkinlik getirilecekse vesaire öncelikle bizzat düşünülmesi gereken tek başına oyunu oynayan kullanıcılar ve yeni kayıt olan kullanıcılardır. Ayrıca kuriana / porutuya zayıflatma istemişsin ama zaten kurian ve porutu en zayıf halinde, bence asıl nerflenmesi gereken ilk job berserker warriorlardır. ben istersen sana yada sizlere kurianın, porutunun önceki halinden bahsediyim 1= staminası bitmezdi, sınırsız bir staminaya sahipti 2= her skili yüzde yüz tutma oranına sahipti 3= transformation aktif iken anger dahil bütün hasarları katlanırdı anger hasarı bugünki gibi 1090 değil 3500idi. 4= Magic Power statından tam verim alıyordu / Hasar düşürülmesi mevcut orana vakıf değilim. 5= Drakeler ve Smashlarda Sol elindeki silahların etkisi mevcuttu yani %60 ile %270 hasarı düşürülmüş durumda 6= Drakeler Ard Arda birikiyordu yani Ardışık olarak farklı drakeleri ard arda kullanırsanız hepsinin hasarı aktifdi bugün bir drake sınırı var ve ard arda farklı drake hasarları birikip aktif olamıyor. 7= 60 level Skilinin sekme şansı çok ama çok daha azdı 8= Zırhlarınız yandığında %100 Hasar artışı mevcuttu 9= Master 20 Skili divide Armor bugünki gibi kolaylıkla ekarte edilemiyordu. 10= Transformation skilinin bozulması çok ama çok daha zordu 11= Skillerinde Colddown mevcut değildi. ve daha sayamadığım aklıma gelmeyen nice zayıflatma çalışmaları ve örnekleri. bence kurumsal, yetkili, etkin merci olmak özellikle resmiyete sahip olmak her kullanıcının özellikle pwnd gibi kullanıcıların arzusu için bir oyunu şekillendirmek değildir. bazı kullanıcılar klanlarının, topluluklarının ve kendi çıkarlarını gözeterek geriye kalan userları düşünmeyerek bencilce kendisi için değişiklik istiyor, bekleyebiliyor. Her zaman arzumuz herkese eşit bir oyunda her zaman eşitçe oynayabilmek, rekabet edebilmektir . bence kullanıcıların yorumlarını ve isteklerini kendi düşünceleriniz karşısında biraz askıya alınız sayın oyun görevlileri ve yönetimi, özellikle kendiniz nasıl daha EŞİT, rekabetçi ve aktif bir oyun oynama platformu sunabiliriz diye düşünebilirsiniz. Lütfen bencilce kendi çıkarlarınızı düşünerek ve arkadaşlarınızın çıkarlarını düşünerek APEXKO kullanıcılarını mağdur ettirmeyiniz.
 9. Buying // Elf Ring +0, +1, +2, +3 // Buying // Dextery Draki A.S.S or S.S.S or S.S.A // Buying // Warrior Chitin Shell Set +11 Reverse // Buying // +11 Reverse Cold-Hearted Dagger // +11 Reverse Dark Vane // +11 Reverse Sherion // Buying // +11 Reverse Hanguk Sword // +11 Reverse Deep Scar // +11 Reverse Giga and Javana Axe //
 10. @VERSACEONTHEFLOOR U tbl seller ? f1ck u noob.
 11. KOCABABA

  Selling // Buying

  Buy +7 +8 +9 all baal +9 hell breaker, +9 exp hepa iron impact +9 spear of the murky waters +8 +9 tooth +9 eagle eyes +8, +9 windforce dex a.s.s draki pendant, +3 flame ring +8 +9 garges or all krowaz staff +3 heros valor, +3 warrior earring +3 diamond ring. Selling +3 Dual Platinium Earring +2 String Of Skulls +0 Ring Of The Felankor +0 Roc, all tears of karivdis, all +6 blessed %100 upgrade scroll and all scroll, all accessory.
 12. Need Event Black Friday Please 24.11,2017 need apexko events drop rate, chaotic generator event, sell store event, pus event, upgrade rate event need good lucks. thanks you.
 13. KOCABABA

  Black Friday Event Help Need.

  go go 24 november need event please hot days.
 14. Selling items. Sell +9, +11 Reverse Warrior Krowaz Set, Sell +9 +11 Reverse Warrior Dragon Set, Sell +9 +11 Reverse Rogue Mythrill Set, Sell +3 Dual Platinum Earrings Sell +2 +3 String of skulls Sell +3 Dual Secret Silver Earring Sell +11 Reverse Undefetable Molok Sell +11 Aztec Molok Buying İtems. Buy +11 Reverse Chaos,Bombastic,Undefetable Baal Buy +11 Reverse Restricted Diet, Lousy Picpocket,Bombastic Giant,Undefetable Windforce Buy +10, +11 Castellan Determined Decision Bow Buy +11 Rogue Krowaz Armor Set Buy +3 Silver Earrings Dual Buy +3 Dual Legionnare Band. Good Lucks.
 15. KOCABABA

  CryMoreKing NPT

  Öncelikle iyi günler, hala daha Türk gm veya forum görevlisi, modumuz varsa konuyu uygun şekilde @Aesterise taşır ve izah ederse çok sevinirim, ben eski bir apexko userıyım bu serverı çok severim lakin ara vermiştim geri döndüm ve eski adıyla Bjizzle, sonraki adı AwesomeKing, daha sonraki adı CryMoreKing olan karakter apaçık nptye karışmıştır ben oyuna ara verdiğimde yaklaşık 2 ay olmadı bu karakterin 4 milyona yakın npsi mevcuttu oyuna ara versemde her zaman panelden userları kontrol ederim, tabi son baktığımda CryMoreKing 'i göremeyince sıralamada. Baktım ki 700 bin npsi mevcut diğer bir user CryMoreSenTinus bu hesap yeni bir hesap sayılır 1 milyon npsi bile yoktu hatta 500 bin hatta 200 bin npsi anca vardı yada yoktu 2 ay kadar önce, diğer bir şüpheli ise TukeOwnz, yine ben gittiğimde TukeOwnz 'un 6 milyon npsi bile yoktu, zaten bu hesapları kullanan ipler daha önce nptden cezalandırılmış iplere sahiptir. Bu arada son adıyla CryMoreKing oyunu çoktan bırakmıştır hemde bırakalı çok olmuştur. LoseYourSelf klanı apaçık npt içindemi ? işin en ama en kısası bu yaklaşık 4 milyon npye sahip char nasıl oluyorda sahibi oynamadığı halde 700 bin npye düşüyor ve bazı kişiler 1 yıldan uzun süredir kastığı npyi nasıl aylar içinde katlıyor, 1 ayda bir hesap nasıl 1 milyondan fazla np kasar. lütfen dikkat, daha dikkatli olun. lafı ve konuyu uzatmayalım, görünen köy ortada inceleme istiyorum. daha tbl olayları var ama bu olaylar bu konuda yer almayacak. yetkili arkadaşlar yada yardımsever apexko emektarları konuyu yetkili en iyi şekilde ulaştırırsanız minnettar kalırım. tekrardan hepinize iyi günler, sağlıcakla.
 16. KOCABABA

  CryMoreKing NPT

  Forum Köşeleri ve Piyasa ? ben hayatımda hiç piyasa için uğraşmadım bilen bilir. forumda konu altına damlayan sen ? benden vs isteyen sen ? sen beni kesebileceğine inanıyor musun ?
 17. KOCABABA

  CryMoreKing NPT

  sen bu konuda deneyimlisin sanırım. baya iyi özet geçmişsin, önceden tecrübeli gibisin, filmde mi gördün yoksa ?
 18. KOCABABA

  CryMoreKing NPT

  senin kim olduğunu sonradan anladım, sen şu Reo, gereksizimisin, hani şu +9 dragonlarla gezen kolpadan kral Rookie diymi ? ne teklerdim ama ha seni özledim seni teklemeyi, bu arada evet tükürdüğümü yaladım, özürde diledim, tekrarda dilerim, çünkü np bağışlandığında böyle sorunlar çıktığını bilmiyordum.
 19. KOCABABA

  CryMoreKing NPT

  Oğuz haklısın eyvALLAH npleri klana basınca göstermiyormuş benim suçum değil, oyunun suçu aynen kusura bakmayın, sizden ve LoseYourSelf ailesinden özür dilerim ama ben portakalda vitaminken yada bazıları vitaminken ben 2000lerde sokaklardaydım, belki ko hayatına geç başlamış olabilirim eski bir noob olabilirim ama ben bundan 12, 13 sene öncede ne kadar noob olsamda pk atıyordum, ayrıca dikkat et rookie mal mala vurur.
 20. Kurian - Porutu (Saldırı Gücünde Mızrak Silah) Knight Online World https://www.youtube.com/watch?v=W2bHXWz5n44&feature=youtu.be APEXKO (en iyi sunucu) https://www.youtube.com/watch?v=XXL7Ky5cnHk&feature=youtu.be Bana yönetici ve editör yardım edin Teşekkürler.
 21. KOCABABA

  Kurian - Porutu ( Spear Weapon Low Attack ) Help me.

  Thanks You Fixed Thanks You Very, Very Much @Aesteris and @FOOBAL3000
 22. KOCABABA

  NOOB aziz

  arkadaş son iki ekran görüntüsünde tbl.
 23. KOCABABA

  BoomBox Tokatlama

  Ölüyorum Sen Boxumu kestin daha neler, iddiasına varım o vs ben varken tekrar olursa seni full can keser. 1.3:) pokesi oynuyordur pokesi
 24. SELLİNG Fastly Cheaping Reverse +11 Exp Hepa Custom Nebiros, Reverse +11 Exp Hepa Deep Scar. İngame PM : LogicMath / DALGA / STSHOW / HardPlast / Good Day
 25. +++++++++++++++++++++++ Hold Good. Gold Opportunity. D. Selling Painite D. Opportunity... >>>
×