Jump to content

KOCABABA

Members
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KOCABABA last won the day on February 2

KOCABABA had the most liked content!

About KOCABABA

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. Black Friday Event Help Need.

  go go 24 november need event please hot days.
 2. Need Event Black Friday Please 24.11,2017 need apexko events drop rate, chaotic generator event, sell store event, pus event, upgrade rate event need good lucks. thanks you.
 3. Selling items. Sell +9, +11 Reverse Warrior Krowaz Set, Sell +9 +11 Reverse Warrior Dragon Set, Sell +9 +11 Reverse Rogue Mythrill Set, Sell +3 Dual Platinum Earrings Sell +2 +3 String of skulls Sell +3 Dual Secret Silver Earring Sell +11 Reverse Undefetable Molok Sell +11 Aztec Molok Buying İtems. Buy +11 Reverse Chaos,Bombastic,Undefetable Baal Buy +11 Reverse Restricted Diet, Lousy Picpocket,Bombastic Giant,Undefetable Windforce Buy +10, +11 Castellan Determined Decision Bow Buy +11 Rogue Krowaz Armor Set Buy +3 Silver Earrings Dual Buy +3 Dual Legionnare Band. Good Lucks.
 4. Forum Köşeleri ve Piyasa ? ben hayatımda hiç piyasa için uğraşmadım bilen bilir. forumda konu altına damlayan sen ? benden vs isteyen sen ? sen beni kesebileceğine inanıyor musun ?
 5. sen bu konuda deneyimlisin sanırım. baya iyi özet geçmişsin, önceden tecrübeli gibisin, filmde mi gördün yoksa ?
 6. senin kim olduğunu sonradan anladım, sen şu Reo, gereksizimisin, hani şu +9 dragonlarla gezen kolpadan kral Rookie diymi ? ne teklerdim ama ha seni özledim seni teklemeyi, bu arada evet tükürdüğümü yaladım, özürde diledim, tekrarda dilerim, çünkü np bağışlandığında böyle sorunlar çıktığını bilmiyordum.
 7. Oğuz haklısın eyvALLAH npleri klana basınca göstermiyormuş benim suçum değil, oyunun suçu aynen kusura bakmayın, sizden ve LoseYourSelf ailesinden özür dilerim ama ben portakalda vitaminken yada bazıları vitaminken ben 2000lerde sokaklardaydım, belki ko hayatına geç başlamış olabilirim eski bir noob olabilirim ama ben bundan 12, 13 sene öncede ne kadar noob olsamda pk atıyordum, ayrıca dikkat et rookie mal mala vurur.
 8. Öncelikle iyi günler, hala daha Türk gm veya forum görevlisi, modumuz varsa konuyu uygun şekilde @Aesterise taşır ve izah ederse çok sevinirim, ben eski bir apexko userıyım bu serverı çok severim lakin ara vermiştim geri döndüm ve eski adıyla Bjizzle, sonraki adı AwesomeKing, daha sonraki adı CryMoreKing olan karakter apaçık nptye karışmıştır ben oyuna ara verdiğimde yaklaşık 2 ay olmadı bu karakterin 4 milyona yakın npsi mevcuttu oyuna ara versemde her zaman panelden userları kontrol ederim, tabi son baktığımda CryMoreKing 'i göremeyince sıralamada. Baktım ki 700 bin npsi mevcut diğer bir user CryMoreSenTinus bu hesap yeni bir hesap sayılır 1 milyon npsi bile yoktu hatta 500 bin hatta 200 bin npsi anca vardı yada yoktu 2 ay kadar önce, diğer bir şüpheli ise TukeOwnz, yine ben gittiğimde TukeOwnz 'un 6 milyon npsi bile yoktu, zaten bu hesapları kullanan ipler daha önce nptden cezalandırılmış iplere sahiptir. Bu arada son adıyla CryMoreKing oyunu çoktan bırakmıştır hemde bırakalı çok olmuştur. LoseYourSelf klanı apaçık npt içindemi ? işin en ama en kısası bu yaklaşık 4 milyon npye sahip char nasıl oluyorda sahibi oynamadığı halde 700 bin npye düşüyor ve bazı kişiler 1 yıldan uzun süredir kastığı npyi nasıl aylar içinde katlıyor, 1 ayda bir hesap nasıl 1 milyondan fazla np kasar. lütfen dikkat, daha dikkatli olun. lafı ve konuyu uzatmayalım, görünen köy ortada inceleme istiyorum. daha tbl olayları var ama bu olaylar bu konuda yer almayacak. yetkili arkadaşlar yada yardımsever apexko emektarları konuyu yetkili en iyi şekilde ulaştırırsanız minnettar kalırım. tekrardan hepinize iyi günler, sağlıcakla.
 9. Kurian - Porutu ( Spear Weapon Low Attack ) Help me.

  Thanks You Fixed Thanks You Very, Very Much @Aesteris and @FOOBAL3000
 10. NOOB aziz

  arkadaş son iki ekran görüntüsünde tbl.
 11. BoomBox Tokatlama

  Ölüyorum Sen Boxumu kestin daha neler, iddiasına varım o vs ben varken tekrar olursa seni full can keser. 1.3:) pokesi oynuyordur pokesi
 12. +++++++++++++++++++++++ Hold Good. Gold Opportunity. D. Selling Painite D. Opportunity... >>>
 13. Yürü be Nickin yeter. ++++++++ Güvenilir satıcı.
 14. s>chaos baal 8 rev

  Hi brother u baal 198 attack power ?
 15. Kurian - Porutu (Saldırı Gücünde Mızrak Silah) Knight Online World https://www.youtube.com/watch?v=W2bHXWz5n44&feature=youtu.be APEXKO (en iyi sunucu) https://www.youtube.com/watch?v=XXL7Ky5cnHk&feature=youtu.be Bana yönetici ve editör yardım edin Teşekkürler.
×