Jump to content

neXusLee

Members
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

About neXusLee

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 11/26/1981

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. neXusLee

  Stun Mage,Archer + Bug İtem

  @Eos Türkçe Olarak yazmak istiyorum, iletilmesinde desteğini rica ederim. *** Warrior Scream yok gibi bir şey bu kadar arttırılmaya bununda değerlendirmeleri daha isabet olur. Maradon mini arenada yapılan test 20 Scream atışı hiç bir şekilde tutmadı , Leet Feet basmayan bir rogue 5 kez atıldı tutmadı şaka gibi dimi... Scream muhtemelen tutma oranı %0.001 bununda arttırılması diğerlerinde bir değişiklik olmuyorsa daha mantıklı olur. *** Archer hemen hemen düzeldi aşırı derecede bir kitleme yok gibi ama ice sürekli %100 tutması devam ediyor. *** Mageler, en dandik 35 Alan bile kitliyor LR kitleme oranları çok çok fazla benim tahminim resist ne olduğu bence bir önemi yok %110 kitleme oranına sahipler. 72 Staff kitleme buna eyvallah Usko da bu aynı şekilde zaten kitlemesi var doğrudur. ama her novanın 35+Skill , 45+Skill , 60+Skill kitleme oranları ve aynı şekilde İce değerlendirilmesini bu oranların yönetime iletilmesini rica ederim. Bu konuda her kez şuan bu dediğime aynı görüşte bazen çileden çıkılmaz bir durum olmak da insanda o pk anlayışını kaybettiriyor. Mantık olarak magelerin damage yüksek oranda arttırıldı, mageler pk kazandırıldı burada her sey normal. Lakin bu kadar yüksek damagelerle Lr ve İce kitleme oranlarındaki hassasiyet tekrar düzenlenmesi rica ederim. + Oyuna hala devam eden buglar mevcut bazı upgrade edilemeyen itemler var bunları konu altında paylaşılıp toparlanması için bu başlığında ilerlemede fayda var.
 2. neXusLee

  Question

  hımmm i dont know , i think MERET know.
 3. neXusLee

  Selling Undefeatable Baal +11

  Ruaeheu u pm MERET Sick
 4. neXusLee

  about PUS

  making a new deal @twostars share soon
 5. neXusLee

  ALLANOOOON leaving

  Düşmez biz oralarda çookk şeyler gördük Since 2004+ Ares en son buluncağım yer olur usko artık...
 6. neXusLee

  Ultima's Boss without DROP

  OMG interesting
 7. neXusLee

  power up store broken still?

  try ?
 8. neXusLee

  fps option

  +1 dont saved Options... this problem is always there
 9. neXusLee

  LR AND ICE BUGG !!

  Lr + ice fulllll stun fullll cant play pk!
 10. Oyundaki klanların yarısından çoğu Türk zaten. bulmakta zorlanmazsın sadece oyundaki farm sistemini kavraman çok önemli bunu çözümde zaten her sey zincirleme bir birini devam ettirir.
 11. neXusLee

  About wawat

  wawat a good player , i do not think glitch play. visual can.
 12. @Heung @Eos Oyun içerisinde yeni Türk oyuncular oluyor çok sorular soruluyor aslında bunu sen çok iyi forumda aydınlatmış olmadan dolayı buraya yönlendiriyorum lakin forumda bu senin açtığın konuyu bulamamışlar biraz karışık ve İngilizce , Türk için ayrı bir bölüm ve duyurular alanı olmaması buranın eksikliğini gösteriyor orası ayrı Neyse ilgili bu konuyu http://forum.apexko.com/forum/4-news-announcements/ Duyurular Alanında Türkçe tanıtım olarak sabitlenmiş paylaşım yerine çekebilirseniz daha kolay yeni başlayan Türk oyuncular için ulaşılabilir veya bu konuyu buradan kopyalayıp Türk forumlarında paylaşılabilir.
 13. neXusLee

  PUS Offline?

  Never , @Eos Solved Pus Problem's my problem's solved pus open
×