Jump to content

MERET

Members
 • Content count

  238
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About MERET

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1073 profile views
 1. MERET

  Manufacturing the UTC weapons?

  Keep going on troll and fun I know you
 2. MERET

  Manufacturing the UTC weapons?

  You should rank as monthly rankinly top 3 as far as I know.
 3. MERET

  Manufacturing the UTC weapons?

  What kind of information do you need?
 4. Weapon: Undefeatable Raum +11 Accessory: Ring of Life +3 (x2) Elf-Metal Earring +3 Amulet of Dexterity +3 Cockatrice's Earrings {Howling Rooster} +3 (x2)
 5. MERET

  DC

  DC in a row
 6. MERET

  Selling MERET in Cyhper Ring

  Current...
 7. MERET

  Accessories upgrade +2 failed again

  Rumour has it that Alpha who was former GM had told one about rate of accessory from +1 to +2 then becoming notorious as %70 but it wasn't fact.
 8. MERET

  Ultima quest

  I agree.
 9. CASTLE SIEGE WAR Katılım Şartı: Training Knight Squad 4 ya da Grade(Derece) 4 ve üst seviyeye ulaşmış klanlar bu etkinliğe katılabilir. Katılma Yolları: CSW her Pazar günü Türkiye saatine göre 21.00’de başlar. Ödüller: 1. [Knight Online 10 year Emblem] 72 saat sonra eşya kendiliğinden silinir. 2. Castle Siege War Winners Voucher Bu eşyayı 120 saat içinde kullanmazsanız kendiliğinden silinir. Maradon bölgesinde bulunan NPC [VIP Manager] Juliane aracılığıyla kırdırmalısınız. Karşılığında Holy +9 Sete sahip olacaksınız. Holy Set +9’un kullanım süresi 48 saattir. Not: Savaşı kazandıktan sonra klandan çıkarsanız holy set +9 eşyanız doğrudan silinmektedir. Kazanımlar: Bir sonraki CSW kadar Castellan kalesine sahip olmak. Maradon ve Delos bölgesindeki vergileri tahsil etmek. Pelerin tüccarından yeni pelerinleri NP karşılığında ve para ödemeden satın alabilirsiniz. Yeni pelerinleri bir aylığına kiralama imkanı sağlayabilirsiniz. Başarı (Achievement) Sistemi War > Castle Siege 1. Delos Castle: CSW etkinliğini bir (1) kez kazan. Ödül: 10 başarı puanı 2. Never Changing Castle: CSW etkinliğini üç kez kazan. Ödül: Monster Stone, 20 başarı puanı 3. Magical Castle: CSW etkinliğini on (10) kez kazan. Ödül: 30 başarı puanı ve Crown Prince ünvanı Crown Prince Ünvan Özellikleri: +1 Ulusal Puan (NP), %1 Deneyim Puanı (EXP) 4. Castle War: CSW etkinliğini elli (50) kez kazan. Ödül: 40 başarı puanı ve King ünvanı King Unvan Özellikleri: +20 Atak Gücü (AP), +2 Ulusal Puan (NP) 5. Castle of King’s Throne: CSW etkinliğini yüz (100) kez kazan. Ödül: 50 başarı puanı ve Emperor ünvanı Emperor Ünvanı Özelliği: +2 Ulusal Puan (NP)
 10. MERET

  Eslant 70 quest problem [QUEST]lard orc

  Have you ever checked eslant instance 2 or 3 ?
×