Jump to content

MERET

Members
 • Content count

  217
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About MERET

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

977 profile views
 1. Hi Buy Krowaz Priest Boots +11 Reverse item in return for KC.
 2. CASTLE SIEGE WAR Katılım Şartı: Training Knight Squad 4 ya da Grade(Derece) 4 ve üst seviyeye ulaşmış klanlar bu etkinliğe katılabilir. Katılma Yolları: CSW her Pazar günü Türkiye saatine göre 21.00’de başlar. Ödüller: 1. [Knight Online 10 year Emblem] 72 saat sonra eşya kendiliğinden silinir. 2. Castle Siege War Winners Voucher Bu eşyayı 120 saat içinde kullanmazsanız kendiliğinden silinir. Maradon bölgesinde bulunan NPC [VIP Manager] Juliane aracılığıyla kırdırmalısınız. Karşılığında Holy +9 Sete sahip olacaksınız. Holy Set +9’un kullanım süresi 48 saattir. Not: Savaşı kazandıktan sonra klandan çıkarsanız holy set +9 eşyanız doğrudan silinmektedir. Kazanımlar: Bir sonraki CSW kadar Castellan kalesine sahip olmak. Maradon ve Delos bölgesindeki vergileri tahsil etmek. Pelerin tüccarından yeni pelerinleri NP karşılığında ve para ödemeden satın alabilirsiniz. Yeni pelerinleri bir aylığına kiralama imkanı sağlayabilirsiniz. Başarı (Achievement) Sistemi War > Castle Siege 1. Delos Castle: CSW etkinliğini bir (1) kez kazan. Ödül: 10 başarı puanı 2. Never Changing Castle: CSW etkinliğini üç kez kazan. Ödül: Monster Stone, 20 başarı puanı 3. Magical Castle: CSW etkinliğini on (10) kez kazan. Ödül: 30 başarı puanı ve Crown Prince ünvanı Crown Prince Ünvan Özellikleri: +1 Ulusal Puan (NP), %1 Deneyim Puanı (EXP) 4. Castle War: CSW etkinliğini elli (50) kez kazan. Ödül: 40 başarı puanı ve King ünvanı King Unvan Özellikleri: +20 Atak Gücü (AP), +2 Ulusal Puan (NP) 5. Castle of King’s Throne: CSW etkinliğini yüz (100) kez kazan. Ödül: 50 başarı puanı ve Emperor ünvanı Emperor Ünvanı Özelliği: +2 Ulusal Puan (NP)
 3. MERET

  Eslant 70 quest problem [QUEST]lard orc

  Have you ever checked eslant instance 2 or 3 ?
 4. MERET

  problem server

  %100 olmadığından eminim. Suikastçı sınıfı oyuncular için de düzenleme getirilmiş. Kritik tutuyor benim gördüğüm kadarıyla.
 5. MERET

  problem server

  %100 değil.
 6. MERET

  How to remove assistant leader?

  Unfortunately, here ApexKO doesn't work like official. That's why u have to kick out ur asistant leader then u'll join member.
 7. That is normal expect staff HP damage 😃
 8. MERET

  CLAN & UTC

  So do I. I just translated player's topic. Btw, what do u think about life crystal?
 9. MERET

  CLAN & UTC

  Hi Clan Your clan position has to be member -not asistan leader- at Official KO when you transfer clan to clan assistant leader. UTC There is no drop 'Life Crystal'. Regards...
 10. MERET

  Aegis

  Procyon said warrior players can't use Aegis. On the other hand, they can use it at Offical KO...
 11. MERET

  UTC BUG !!

  It is MERET's fault ? He said we didn't defeat Creshergimmic mob because of the recovery of the HP. That's it.
 12. MERET

  UTC BUG !!

 13. MERET

  Commands

  Hi Commands must be imposing restriction on players by commanders or king such as basic skills are Shouting and Assault and also greetings and provokes. All of them affect players. We can't use our skills when all these commands are used by commanders. Regards .... @twostars
 14. MERET

  Hata Veriyor

  @hakan0 Sorun devam ediyor mu ?
×