Jump to content

frdysl

New Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. kardeşim zamanında aynısı bana da oldu. dedikleri tek şey adamı engelle. o yüzden bir şey yapmalarını bekleme.
 2. benim postu açmamın sebebi şu. sürekli yeni başlayan arkadaşlar bana bir kaç sorunla geliyorlar. diyorum onu anca gm bilir. fakat bu arkadaşlar forumun varlığından haberdar mı ki yada sizin oyun içinde değil de forum da yardımcı olduğunuzu biliyor mu ? bilmiyor. ben bunu bir isyan olarak söylemiyorum. gelen arkadaşlar hep geri gidiyor. bir iki defa olmuş olsa konuşmam bile. birçok defa bu olayı yaşadım.
 3. bu serverin yarısı Türk oyuncu ama 1 tane Türk GM var. Oyuna yeni başlayan Türk arkadaşlar bir sürü sorundan bahsediyor ama yardım eden yok. Dear GMs ApexKo has lots of Turkish user but we have just one Turkish GM and finding him is really hard. Some new Turkish users are coming and asking help but how they can receive help ?
 4. if he says just f.ck you. thats okey. he swear lots of pages. and i dont care he is banned or not. if gms dont do anything that means i can swear him all time when i am in game i am just waiting for it.
 5. you saying you can ignore a person swearing your family ?
 6. hahaha i am realyy agree with you. especially for your last 2 sentences
 7. oooo there are lots of jealous and partial people . if he is not guilty that means i can swear your mother. is it good you like ?
 8. so? he should be banned or? sorry i don't have good English plz be more obvious
 9. SoulSlayer swears to me i had the ss http://hizliresim.com/Zk0Vg0 http://hizliresim.com/o31ZPo http://hizliresim.com/ljVy2l http://hizliresim.com/nMBgV1 http://hizliresim.com/v5qLdO http://hizliresim.com/1vXkm1 http://hizliresim.com/LAL47J http://hizliresim.com/rM7VLB
×