Jump to content

Atlas

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

About Atlas

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

681 profile views
 1. Atlas

  yardımmmm.

  Merhaba, sorun ile en kısa zamanda ilgileneceğiz.
 2. Merhaba GAREZ, Konu ile ilgili işlemleri eve gider gitmez yapıp, kişinin hak ettiği cezayı almasını sağlayacağım. Oyunda görüşmek üzere. Not; Bu tür durumları sizlerden ricam lütfen bildiriniz. Eğer bildirmezseniz rahatsız etmeye devam edeceklerdir. Caydırıcı cezalar ile bu tür durumların önüne geçebiliriz.
 3. Atlas

  Gönüller ApexKO server farklı :D

  Güzel bir görüntü olmuş.
 4. Atlas

  Yeni Üyelik almak !!!

  Merhaba, Kullandığınız bağlantınıza ait IP adresinin tarafımızdan bloklandığını görüyoruz. Özel mesaj ile kullanmak istediğiniz hesap ID'sini bildiriniz lütfen.
 5. Merhaba, Tam olarak anlayamadım, sunucumuz uzun süredir açık (eski sunucumuz) ama ilk olarak sizden böyle bir sorun duyuyorum. Detaylı anlatır, ya da kısa bile olsa video çekerseniz daha net görebiliriz yaşadığınız sorunu.
 6. Atlas

  Pet Sistemi

  Merhaba, Pet sistemi ile ilgili bir planımız yok henüz, light-farm sunucuda gerçekten ihtiyaç olabileceğini de düşünmüyoruz açıkçası. Eğer ciddi bir talep olursa bu konuyla ilgili bir çalışma yapabiliriz. Pet sistemi ile ilgili Türk arkadaşlarımız buradan düşüncelerini paylaşırsa sevinirim, beklentileri de görmemi sağlar Pet ile ilgili.
 7. Merhaba, Sunucu ve işlerimiz hakkında yaptığınız güzel yorumlar için teşekkür ederim ekip adına. Sizin de söylediğiniz gibi ilk açtığımız sunucudan edindiğimiz tecrübeler ve oyuncuların yorumları/istekleri doğrultusunda bir çok oyun hizmetinde değişiklikler düzenledik ve konseptimizi; oynanılabilirliği daha kolay, oyun sunucuları içerisinde light-farm diye tabir edilen sistemi oluşturduk. Level alabilmek, item edinebilmek ve benzeri farm adı altında geçen her şey eski sunucuya oranla çok çok daha kolaylaştırılmıştır.
 8. Öncelikle herkese Merhaba, Bildiğiniz üzere bir çok yenilik ve konsept ile en güncel özellikleri barındıran bir sunucu hazırladık. Bir önceki sunucumuzda edindiğimiz tecrübe, ve siz değerli insanların önerileriyle hazırladığımız bu sunucu ile ilgili şu son günlerde en son adım olan reklam bizim için her şeyden öncelik taşımakta. Yabancı oyuncularımızdan kesinlikle şüphemiz olmadığını bildirmek isterim, çünkü ApexKO' nun çekirdek ekibi yabancı oyuncular üzerine kurulu, fakat daha öncesinde Snoxd sitesinin kurucularından olmamızdan ötürü bir çok düşmanımız da mevcut bizi istemeyen ve bu düşmanlığı körükleyen, ateşleyen insanlar ise Türk sunucu kurucuları oluyor. Çünkü malumunuz; yine en güncel, en yeni özellikleri biz yönlendirip, biz koyuyoruz piyasaya. Tüm bu durumlar içerisinde Türk tanıtım forumlarında reklam yapmaya çalışıyorum. Şuan her yerden bir çok olumlu yorum ve güzel dilekler aldığımızı bilmenizi isterim ama her şeyden önce; eski sunucumuzdan bu yana ApexKO oynayan ve bizlere sadık kalan siz değerli insanların yardımına ihtiyacım var bu tanıtım süresince. KO-Cuce ve benzeri sitelerde açtığımız konularımızı desteklemeniz, konu altlarında yorumlarınızı paylaşmanız bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu konuda bizlerden yardımınızı esirgemeyeceğinize yürekten inanıyorum. Söz konusu Reklam konuları için linklere tıklayınız; KO Cüce; Tanıtım konusu Not; Diğer adresleri gün içerisinde ekleyeceğim. ApexKO Ekibi, Atlas
 9. Atlas

  CASH

  The price of premiums are the same as before, we didn't touch them. Thus, EXP / DC / WAR premium are 15$ each.
×