Jump to content

Atlas

New Members
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

About Atlas

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. Atlas

  It's time to say goodbye for me too!

  Herkese Merhaba, Uzun suredir foruma katilmamam; oyun icerisinde aktif olmamamdan oturu Atlas kim diyenler olabilir. Apex projesinin ilk dakikasindan su anina dek; arka planda isin mutfak kisminda calisan tek Turk' um. (GM, Moderator ekibinin haricinden.) GM arkadasimizin ayrilmasi sonucu; ve bir de Moderator arkadasimizin ayrilmasi uzerine actiklari konulardan dolayi soylentiler oldugunu goruyorum. Serverin kapanma gibi bir durumu kesinlikle soz konusu degil. Alpha (GM) veya Moderator arkadaslarimizin ayrilmalari; tamamen ozel hayatlarina daha cok vakit ayirmak istedikleriyle ya da baska projelere yogunlasmaya ihtiyac duymalariyla alakali. Siz degerleri oyuncularimiz devam ettigi surece Apex acik tutmaya devam edecegiz. Lutfen boyle bir dedikodu ya da soylentiye yer vermeyelim. Herhangi bir sirket gibi dusunun, herhangi bir calisan isten ayrilabilir; atilabilir, ya da uzaklastirilabilir ancak o pozisyon yerini korur, bir baskasi olur ve isler yurur, bunu unutmayalim. Apex her zaman devam edecektir. Konuyu acan arkadasimiza da verdigi emekler icin tesekkur ederim. Herkes fazlasiyla emek harciyor. Verilen emek karsiliginda temiz ve huzurlu bir oyun ortami yaratan tum Moderator arkadaslarimiza tesekkuru bir borc bilirim. Atlas, Official Turkish Admin.
 2. Atlas

  Alpha Goodbye

  Take care man, See you in any other project. PS: yeh, we work all time together lol.
 3. Atlas

  yardımmmm.

  Merhaba, sorun ile en kısa zamanda ilgileneceğiz.
 4. Herkese Merhaba, Yeni yılı karşılarken siz değerli oyuncularımıza bazı etkinlikler hazırladık. Etkinlikler bugün başlayıp 1 Ocak 2016'ya kadar devam edecektir. Bu sırada bazı yetkili arkadaşlarımız zaman zaman sunucu ya da forumda olmayabilirler ama merak etmeyin, her fırsatta sizlerle olacağız. Tüm Türk oyuncularımıza ApexKO ailesi olarak yeni yılda huzur, mutluluk ve sağlık diliyorum. Herkesin yeni yılı kutlu olsun! Not; Görsel tasarım tamamiyle bana aittir diğer çalışmalarda olduğu gibi. İzinsiz kullanılması, editlenmesi kesinlikle yasaktır.
 5. Merhaba GAREZ, Konu ile ilgili işlemleri eve gider gitmez yapıp, kişinin hak ettiği cezayı almasını sağlayacağım. Oyunda görüşmek üzere. Not; Bu tür durumları sizlerden ricam lütfen bildiriniz. Eğer bildirmezseniz rahatsız etmeye devam edeceklerdir. Caydırıcı cezalar ile bu tür durumların önüne geçebiliriz.
 6. Atlas

  Gönüller ApexKO server farklı :D

  Güzel bir görüntü olmuş.
 7. Atlas

  Yeni Üyelik almak !!!

  Merhaba, Kullandığınız bağlantınıza ait IP adresinin tarafımızdan bloklandığını görüyoruz. Özel mesaj ile kullanmak istediğiniz hesap ID'sini bildiriniz lütfen.
 8. Merhaba, Tam olarak anlayamadım, sunucumuz uzun süredir açık (eski sunucumuz) ama ilk olarak sizden böyle bir sorun duyuyorum. Detaylı anlatır, ya da kısa bile olsa video çekerseniz daha net görebiliriz yaşadığınız sorunu.
 9. Merhaba, Hesap ID' nizi buradan özel mesaj olarak gönderin lütfen.
 10. @asp05 Başlangıç paketi ya da hediyemiz yok ama Genie kullanımı ücretsizdir.
 11. Atlas

  Pet Sistemi

  Merhaba, Pet sistemi ile ilgili bir planımız yok henüz, light-farm sunucuda gerçekten ihtiyaç olabileceğini de düşünmüyoruz açıkçası. Eğer ciddi bir talep olursa bu konuyla ilgili bir çalışma yapabiliriz. Pet sistemi ile ilgili Türk arkadaşlarımız buradan düşüncelerini paylaşırsa sevinirim, beklentileri de görmemi sağlar Pet ile ilgili.
 12. Merhaba, Sunucu ve işlerimiz hakkında yaptığınız güzel yorumlar için teşekkür ederim ekip adına. Sizin de söylediğiniz gibi ilk açtığımız sunucudan edindiğimiz tecrübeler ve oyuncuların yorumları/istekleri doğrultusunda bir çok oyun hizmetinde değişiklikler düzenledik ve konseptimizi; oynanılabilirliği daha kolay, oyun sunucuları içerisinde light-farm diye tabir edilen sistemi oluşturduk. Level alabilmek, item edinebilmek ve benzeri farm adı altında geçen her şey eski sunucuya oranla çok çok daha kolaylaştırılmıştır.
 13. Öncelikle herkese Merhaba, Bildiğiniz üzere bir çok yenilik ve konsept ile en güncel özellikleri barındıran bir sunucu hazırladık. Bir önceki sunucumuzda edindiğimiz tecrübe, ve siz değerli insanların önerileriyle hazırladığımız bu sunucu ile ilgili şu son günlerde en son adım olan reklam bizim için her şeyden öncelik taşımakta. Yabancı oyuncularımızdan kesinlikle şüphemiz olmadığını bildirmek isterim, çünkü ApexKO' nun çekirdek ekibi yabancı oyuncular üzerine kurulu, fakat daha öncesinde Snoxd sitesinin kurucularından olmamızdan ötürü bir çok düşmanımız da mevcut bizi istemeyen ve bu düşmanlığı körükleyen, ateşleyen insanlar ise Türk sunucu kurucuları oluyor. Çünkü malumunuz; yine en güncel, en yeni özellikleri biz yönlendirip, biz koyuyoruz piyasaya. Tüm bu durumlar içerisinde Türk tanıtım forumlarında reklam yapmaya çalışıyorum. Şuan her yerden bir çok olumlu yorum ve güzel dilekler aldığımızı bilmenizi isterim ama her şeyden önce; eski sunucumuzdan bu yana ApexKO oynayan ve bizlere sadık kalan siz değerli insanların yardımına ihtiyacım var bu tanıtım süresince. KO-Cuce ve benzeri sitelerde açtığımız konularımızı desteklemeniz, konu altlarında yorumlarınızı paylaşmanız bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu konuda bizlerden yardımınızı esirgemeyeceğinize yürekten inanıyorum. Söz konusu Reklam konuları için linklere tıklayınız; KO Cüce; Tanıtım konusu Not; Diğer adresleri gün içerisinde ekleyeceğim. ApexKO Ekibi, Atlas
 14. Başlayacak tüm Türk oyunculara şimdiden Hoşgeldiniz diyorum.
 15. --- Resmi Açılış--- --- Beta Açılışı --- Şimdiye kadar yapılmış en kusursuz ve profesyonel sunucu! Binlerce oyuncuyu barındıran ApexKO 19 Aralıkta sizlerle!
×